PDA

View Full Version : Problem z uzyskaniem odszkodowaniem


sixhalfs
04-11-2013, 06:59
Witam wszystkich,

Czy ktoś mógłby mi polecić jakąś porządną firmę specjalizującą się w pomocy w uzyskaniu odszkodowania? Niestety, ale pech trafił, że zdarzyło mi się spotkać na drodze nieuczciwego kierowcę, który uszkodził moje auto i zwiał. Czy w podobnej sytuacji mam możliwość uzyskania odszkodowania? Jako, że mieszkam w Siedlcach to moją uwagę zwróciła firma MK-Finanse www.mk-finanse.pl, jest ktoś może z okolic i słyszał o niej?

gatsby
26-02-2014, 20:29
Niestety nie słyszałam o takiej firmie..A masz może jakieś nagranie z tego wypadku lub numery rejestracyjne auta kierowcy ?

Ania82
30-10-2014, 10:52
Nie jestem z tych okolic, ale słyszałam o tej firmie. Co więcej, sama chcę skorzystać z ich pomocy, ponieważ kilka miesięcy temu miałam wypadek samochodowy (nie z mojej winy). Po sporządzeniu kosztorysu przez zakład ubezpieczeń szkoda została wyceniona na dwa tysiące złotych (zostały podane ceny zamienników, a nie oryginalnych części). To dla mnie trochę niedorzeczne, bo uszkodzone zostały oryginalne części, więc dlaczego mam teraz kupować dużo tańsze zamienniki? Mechanik samochodowy tą samą szkodę wycenił na 14 tysięcy złotych.. Wiem, że cała sprawa może skończyć się w sądzie, dlatego chcę wybrać MK-Finanse, ponieważ pokrywają oni wszystkie koszty związane z drogą sądową. A jak skończyła się Twoja sprawa? Zdecydowałaś się na ich pomoc?