PDA

View Full Version : Ozonowanie


zulma
11-11-2013, 16:52
Czy ktoś próbował ozonowania do oczyszczania mieszkania z alergenów?
Ostatnio trafiłam w necie na ofertę tej firmy i poważnie się nad tym zastanawiam: http://www.alergia-ozonowanie.pl/. Nasz młody ma alergię, z którą już nie mamy siły walczyć. Może to by pomogło, jak myślicie?

ayris
22-01-2016, 15:19
No właśnie my też zastanawiamy się nad ozonowaniem mieszkania bo mamy małego alergika w domu. Nie wiem czy zamówić usługę ozonowania czy może zakupić generator ozonu z http://ozongenerator.pl/ i samodzielnie ozonować dom od czasu do czasu. Z tego co czytałam ozon nie pozostawia szkodliwych pozostałosci w powietrzu.

kinka
09-03-2019, 22:16
Ozonowanie usuwa nie tylko alergeny, ale również zabija bakterie, wirusy zarodniki grzybów i pleśni. Zastosowanie tego typu usług jest naprawdę szeroko. Warto jednak korzystać z profesjonalnych rozwiązań. Ta firma https://www.ozonujemy.pl ma odpowiedni sprzęt i doświadczenie w tego typu pracach. Można sobie też sprawdzić tam ceny. Prawda jest taka, że zawsze warto rozejrzeć się za firma z okolicy, bo za dojazd też się często płaci.

dywka
02-06-2019, 16:07
Ozonowanie w przypadku brzydkiego zapachu jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Poza tym zabija również zarodniki pleśni, od której jak mniemam zapach powstaje. W ten sposób nie tylko można pozbyć się skutku, ale również przyczyny. Takie usługi między innymi wykonuje ta firma Profesjonalne Ozonowanie . Na ich stronie https://profesjonalneozonowanie.pl/uslugi/czyszczenie-po-pozarze/ jest komplet informacji na temat ozonowania a także na temat innych usług,