PDA

View Full Version : Wybór drzwi zewnętrznych do domu - Poznań


WiolaS32
05-08-2019, 10:18
Hej :)
Czy są tutaj kobitki z Poznania? Jeśli tak to czy możecie pomóc mi w wyborze odpowiednich drzwi zewnętrznych oraz okien do swojego domu i jeśli tak to na jakiego producenta postawić oraz firmę, która mogłaby mi wykonać montaż?

Paulisss
05-08-2019, 23:02
Również szukam drzwi do domu, jednak nie to jest dla mnie najtrudniejsze, a znalezienie dobrego materaca do domu, sam nie wiem na co sie zdecydowac... na pewno kupię coś z oferty sklepu https://sklep.selene.pl/produkty/posciel-i-przescieradla,2,5332 . Co sądzisz? Moja koleżanka tam kupila rzeczy do swojego domu i jest bardzo zadowolona!

MajaU
06-08-2019, 09:08
Hej ;)
Wiesz co my korzystaliśmy z usług salonu Domega, także jeżeli będziesz potrzebowała pomocy to polecam zwrócić uwagę na ich ofertę, ponieważ wybór jest naprawdę spory. Do tego mają bardzo profesjonalną obsługę klienta i można w ich przypadku liczyć też na sprawną realizację zamówienia oraz samego montażu.

Wera
07-08-2019, 08:39
W mojej opinii drewniane drzwi zewnętrzne są bardzo dobrą opcją na lata łącząc w sobie jednocześnie wysoką jakość wykonania oraz bardzo dobre parametry. Natomiast wracając do wyboru producenta oraz firmy która zajmie się realizacją to w Poznaniu tez jestem za Domega która reprezentuje sobą naprawdę świetny poziom od obsługi, przez trzymanie terminów, aż po jakość wykonanego montażu.

figa
08-08-2019, 09:01
zdecydowanie zgadzam się z koleżanką wyżej :) ja też mam drzwi drewniane i wewnątrz i na zewnątrz i sprawdzają się a przy tym świetnie wyglądają. Ja zamawiałam je u polskiego producenta w firmie " Kris Drzwi". Polecam bo firma działa na rynku już wiele lat, zna się na rzeczy i ma doświadczenie w pracy z drewnem. Niewygórowane ceny, bardzo dobra jakość.

Malwinka27
12-08-2019, 10:40
Bardzo ciekawy temat, w sumie drzwi zewnętrzne powinny wyróżniać się jak najlepszym wykonaniem, trwałością oraz dobrymi warunkami izolacyjnymi, także jeszcze tutaj zajrzę i sprawdzę propozycje jakie podrzucacie jak sama będę je wymieniać :)

KarolaaW
22-08-2019, 10:55
Jak najbardziej warto, ale tak jak piszą poprzedniczki - najpierw porozmawiaj ze specjalistą który będzie Ci w stanie odpowiednio doradzić, ponieważ są to spore koszta. Firma Domega jak najbardziej na plus, również myślę że nie powinieneś jej pominąć.

WiolaS32
10-09-2019, 09:43
Bardzo dziękuję za Wasze podpowiedzi! Mam nadzieję, że transakcja dojrze do skutku i też wybiorę porządne drzwi w rozsądnej cenie.

Wera
29-10-2019, 09:38
Bardzo dziękuję za Wasze podpowiedzi! Mam nadzieję, że transakcja dojrze do skutku i też wybiorę porządne drzwi w rozsądnej cenie.

Nie ma za co, jak już wybierzesz to daj znać na jaką firmę oraz producenta się zdecydowałaś. Trzymam kciuki, aby wszystko poszło sprawnie i w pełni profesjonalnie!