PDA

View Full Version : Nastrój w salonie


kwiecienplecien
12-04-2014, 14:54
Niby urządziłam już nasz salon, ale cały czas brakuje mi czegoś, co wprowadzi do niego bardziej przytulny nastrój.
Mam już wystarczająco dużo bibelotów, obrazków, tkanin, a i tak czegoś brakuje.
Możecie coś podpowiedzieć?

marzycielkazostendy
13-04-2014, 11:07
Może powinnaś pomyśleć o jakimś fajnym oświetleniu?
Nie musisz od razu wymieniać lamp sufitowych, wystarczy jak wybierzesz nową lampę podłogową.
Tu masz fajne propozycje: http://www.dekoracje.brw.com.pl/oswietlenie/lampy-podlogowe/ (tym bardziej, że trwa promocja na oświetlenie i możesz kupić znacznie taniej)

dionizjakrk99
29-04-2014, 18:31
A moze jest tego po prostu za dużo i za kolorowo to też burzy klimat, ja osobiście mam bardzo mało bibelotów, a przytulny klimat uzyskałam dzięki oświetleniu ledowemu pod sufitem i kamieniom dekoracyjnym za telewizorem

____________________
Jesteś wymagającym klientem? http://odkrywcy.buzznet.com/user/ Kliknij tutaj. Nie zawiedziesz się!

elenatv1661
29-04-2014, 20:59
Ja też postawiłam na minimalizm w każdym wnętrzu. A może to po prostu kwestia tego, że po przeprowadzce sporo rzeczy po prostu wywaliłam. Z czasem pewnie znowu nazbiera mi się kupa niepotrzebnych bibelotów i dodatków. Nie mniej jednak mimo, że króluje minimalizm, to jest bardzo przytulnie. Spróbuj jeszcze pokombinować z aranżacją okna - to też w dużej mierze wpływa na przyjemny nastrój - szczególnie w salonie.

Bolebor1682
05-05-2014, 21:45
Ja również wolę nie przesadzać z nadmierną ilością bibelotów i ozdobnych lam, cenię sobie prostotę najbardziej dekoracyjnym elementem mojego salonu jest ściana wyłożona kamieniem dekoracyjnym podświetlona od góry i od dołu ledami

____________________
Koniecznie zajrzyj żłobek Warszawa (http://www.baby-city.pl/pl,kim-jestesmy,misja-i-wizja,1,2) przekonasz się, oferta jest super!

mAlinka
06-05-2014, 07:54
Bardzo dużą rolę odgrywa oświetlenie, jedna stylizacja ważne by wsystko do siebie pasowało również kolorystycznie, dywanik, firanki oraz ozdobne poduszki powinny ocieplić pomieszczenie, regał z ksiązkami też się sprawdza :)