PDA

View Full Version : Garnki jako prezent


kiki998
23-10-2019, 09:39
Witajcie :) Rodzice będą obchodzić niedługo 30 rocznicę ślubu i zastanawiam się jaki prezent im kupić. Oboje są pasjonatami jesli chodzi o gotowanie ( potrafią wyczarować istne cudeńka w kuchni ;p ). Tak sobie myslę, że może warto byłoby kupić jakiś porządny zestaw garnków i patelni. Nie raz słyszałam jak mama z zazdrością komentowała różnego typu programy kulinarne gdzie jak wiadomo, gotuje się w świetnych jakościowo produktach. Jakie marki polecacie ? Gdzie szukać i na co zwracać uwagę ?

janczarka
23-10-2019, 10:15
Myślę, że takie dobre jakościowo garnki to świetny pomysł na prezent tym bardziej, że oboje będą mogli się tym upominkiem cieszyć na co dzień :) Ja tam bardzo lubię takie praktyczne rozwiązania. Jeśli chodzi o markę to ja zdecydowanie polecam VALDINOX, szczególnie te produkty z linii Expert ( można je używać także w piekarniku). Są solidne, wytrzymałe, bardzo długo oddają ciepło co przydaje się w sytuacjach gdy musimy przygotowac posiłek nieco wcześniej. No i jak dla mnie sam design powala na kolana. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny :)

forrest24
23-10-2019, 13:37
To na pewno jest funkcjonalny prezent, przyda się w każdej kuchni, tylko warto postawić na jakąś dobrą firmę.

Puka87
28-10-2019, 14:26
polecam patelnie dla tesciow hehe

Becia797
02-11-2019, 14:43
Według mnie wszelkie akcesoria kuchenne jak właśnie garnki czy rozdrabniacze (https://sklep.dora-agd.pl/blendery-malaksery-rozdrabniacze,c32,pl.html) oraz malaksery będą świetnym pomysłem na prezent. Przede wszystkim są to rzeczy, które przydają się na co dzień w kuchni i można z ich pomocą uatrakcyjnić codzienne posiłki oraz wprowadzić nieco różnorodności do menu.

Eleeo
03-11-2019, 21:08
Na wesele albo parapetówkę to świetny prezent.

Agi000
04-11-2019, 12:57
Jeżeli dotyczy Cię właśnie ów temat to pamiętaj, iż znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej bardzo wartościowych treści na niniejszy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas dlatego, że rzeczywiście warto według mnie - http://dobre-garnki.com.pl .

kiehn.margie
04-11-2019, 17:01
Dzięki za polecenie strony.

Camille
04-11-2019, 20:47
Garnki to taki sobie prezent, lepiej już porcelanową zastawę albo zestaw sztućców :)

sandy
20-11-2019, 00:46
też mam ten stalowy zestaw valdinoxu, ideał! też dużo gotuję, smażę, piekę, a dzięki tym garnkom to naprawdę nie namęczę się w kuchni. rzeczywiście potrafią utrzymać długo ciepło, rączki nie nagrzewają się, a w każdym garnku jest miarka. no i możesz w nich zapiekać w piekarniku, bodajże do temperatury 220'C. przydatna funkcja dla fanów gotowania:)

hermiona81
20-11-2019, 08:42
podpytaj w sklepach stacjonarnych, ale w jakichś bardziej profesjonalnych, a nie w sieciówkach, gdzie polecają to, co akurat im zalega w magazynie... o valdinoxie słyszałam dużo dobrego, sama mam patelnię (dostałam w prezencie) i faktycznie to porządny sprzęt.

ola156247
13-02-2020, 13:50
Na prezent świetnie nadają się moim zdaniem garnki i patelnie tytanowe marki Woll :) Na blogu Rabarbarowo pojawił się ich test: opinie o patelni tytanowej Woll (http://rabarbarowo.pl/weganski-dutch-baby-oraz-szybka-pasta-test-patelni-tytanowej/) :)