PDA

View Full Version : Z dzieckiem do Turcji


dorocina
17-07-2014, 07:29
Cześć dziewczyny. Czy mogłybyście mi polecić jakiś dobry turecki kurort gdzie można by było miło spędzić czas z maluchem?

Kaśka
17-07-2014, 07:30
Polećcie na riwierę turecką. Znajduje się tam wiele świetnych hoteli, w dobrych cenach zresztą ( poczytacie sobie o tym tutaj: http://wakacyjnaturcja.pl - jest to dobra wyszukiwarka) i na pewno znajdziesz tam hotel specjalnie przystosowany dla dzieci.
Wiele z nich posiada różne zjeżdżalnie, kluby dla dzieci tak więc maluchy na pewno nie powinny się nudzić.
Pozdrawiam :)

barbs
24-07-2014, 14:19
My też się właśnie wybieramy do Turcji ale do przyjaciela więc o nocleg się nie martwimy, bardziej się martwię o to jak zniesie podróż, czy czegoś nie złapie, biegunki i te sprawy

Witkowa
01-04-2021, 13:43
A skoro już mowa o Turcji, to czy ktoś z Was potrzebował może kiedyś jakiegoś profesjonalnego tłumaczenia z języka tureckiego na polski lub odwrotnie? Ja ostatnio trafiłam na ciekawą ofertę na stronie internetowej www.tlumaczturecki.pl/pl/kontakt. Jak się okazało, Pan Władysław Chilmon zajmuje się takimi tłumaczeniami już od wielu lat. Czy ktoś z Was miał z nim może do czynienia?