View Full Version : Konferencja w Katowicach - gdzie?
Orientujecie się gdzie w Katowicach można zorganizować dużą konferencję dla kontrahentów?
Cena w sumie nie jest bardzo istotna, bo i tak pójdzie w koszty
Fantazja30
22-07-2014, 12:25
W Novotelu na ul. Rozdzieńskiego jest sala konferencyjna w której spokojnie można taka imprezę przeprowadzić.Nawet kilka sal.
Sprawdź sobie informacje i ich oferte dla biznesu ze strony http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/katowice/hotel-katowice.htm .
4 gwiazdki
Novotel marka sama w sobie:) dla rozwiązań i działań biznesowych zdecydowanie na plus
marzycielkazostendy
25-07-2014, 17:46
A nie myśleliście o tym, żeby stworzyć własną salkę szkoleniową w firmie?
Na początku wydatek będzie spory, ale później się zwróci, i to dość szybko.
Można oczywiście poszukać okazji przy zakupie mebli.
Na przykład krzesła bankietowe kupić w takiej hurtowni: http://krzeslabankietowe.pl/ gdzie ceny są naprawdę niskie, zwłaszcza przy dużych zakupach.
W tym samym miejscu dokupicie też stoły składane.
werawro86
17-08-2014, 09:28
A nie myśleliście o tym, żeby stworzyć własną salkę szkoleniową w firmie?
Na początku wydatek będzie spory, ale później się zwróci, i to dość szybko.
Można oczywiście poszukać okazji przy zakupie mebli.
Na przykład krzesła bankietowe kupić w takiej hurtowni: http://krzeslabankietowe.pl/ gdzie ceny są naprawdę niskie, zwłaszcza przy dużych zakupach.
W tym samym miejscu dokupicie też stoły składane.
a jaki byłby tego koszt?
____________________
Wyciągamy do Ciebie rękę https://aleoferta.wordpress.com/ wejdż!
A może by coś innego dla pracowników zorganizować??Coś co zaskoczy pracownika a jednocześnie da mu poczuć, że firma wkłada starań aby czuł się dowartościowany-połaczyć konferencję z ciekawym wyjazdem??http://www.wyjazdygrupowe.pl/organizacja-konferencji.html nie wiem jaki masz budżet i ilu pracowników ale konferencja w 4 gwiazdkowym hotelu też jest kosztowna.
katakata
03-09-2014, 12:44
Jako pracownik nie pogardziłabym taką konferencją z wyjazdem, powiem szczerze ;)
Takie konferencje z wyjazdem są najlepsze ;) Ja właśnie taką planuję w mojej firmie. Myślę o wynajęciu hostess z http://www.mo-rath.pl/hostessy-warszawa/ a po konferencji chciałabym zorganizować imprezę dla pracowników. Ma być przede wszystkim fajnie. Od razu zrobimy szkolenie, które nam się odwleka już X czasu. Mam nadzieję, że uda nam się to wszystko ogarnąć i będzie tak jakbym chciała.
Tu masz od razu chyba z 7 różnych sal szkoleniowych w Katowicach: https://www.salerezerwacje.pl/miasto/katowice możesz sobie od razu porównać wielkość, wyposażenie itd. zamiast chodzić po poszczególnych stronach różnych hoteli itd.
W Katowicach nie kojarzę, ale świetną konferencję miałem ostatnio pod Warszawą. Hotel Marina Dian sprawdził się znakomicie: http://www.marinadiana.pl/pl23,centrum_konferencyjne.html . Wszyscy byli naprawdę bardzo zadowoleni.
gabrynna
17-03-2016, 10:57
Kiedyś częściej brałam udział w takich konferencjach z wyjazdem i każdą z nich mile wspominam :D
Jeśli już chcecie coś organizować to polecam organizowanie konferencji w nieobleganych przez turystów miejscach, bo w takich miejscach panuje idealny na konferencję klimat, nastrój.
tuż przed wakacjami planujemy w firmie zorganizowanie szkolenia i zdecydowaliśmy się na ten obiekt
Mają wszystko, czego szukamy - dużo zieleni, przestronne sale no i ciekawy pakiet konferencyjny. Nie ukrywam, że damską część pracowników zachwyca wizja odpoczynku w spa ;)
_______
alpejskawioska.pl (http://www.alpejskawioska.pl)
Ja zawsze chętnie jeżdżę na konferencje. Ostatnio też sporo sama organizuję. Znalazłam jakiś czas temu sale na konferencje pod Warszawa (http://www.chabrowy.pl/oferta-dla-biznesu/konferencje) i chyba tam zorganizuję kolejne spotkanie. Sala jest duża i bardzo dobrze wyposażona a ceny znacznie lepsze niż w centrum.
Jeżeli chodzi o Warszawę lub jej okolice, to warto zobaczyć tu http://www.prokonferencje.pl/
Jest lista hoteli, sal konferencyjnych itp. Można zerknąć na zdjęcia lub zapoznać się z Poradnikiem Organizatora.
Ja Ci mogę polecić bardzo dobry serwis, w którym możesz wyszukiwać obiekty z całej Polski. Tu: https://www.salebiznesowe.pl/ możesz sobie wybierać czy chcesz z województwa czy z miasta i od razu łatwiej zdecydować jak masz zdjęcia i inne informacje. Nie trzeba tego szukać na piechotę :)
modelka88
13-09-2016, 10:22
A co z obsługą? Wynajmujecie firmę z zewnątrz? Dokładnie mam na myśli hostessy na konferencje. Zastanawia mnie ta firma http://papilioagency.com/realizacje/. Czy uważacie, że organizując większą konferencję hostessy są konieczne?
Warto zajrzeć jeszcze na stronę https://www.salerezerwacje.pl/miasto/wroclaw i prześledzić ofertę. Dodatkowym atutem jest fakt, że mają w ofercie pełną obsługę gastronomiczną, więc nie trzeba dodatkowo zaprzątać sobie głowy cateringiem. Posiadają sale różnej wielkości, dostosowane do określonej liczby uczestników spotkania, czy konferencji.
A może Kraków zamiast Katowic? Nie jest daleko a sale konferencyjne w Krakowie (http://purohotel.pl/krakow/sale-konferencyjne) są według mnie o wiele atrakcyjniejsze. Sama myślę o organizacji konferencji w hotelu Puro w Krakowie. Oferta bardzo mi się ostatnio spodobała.
Wydaje mi się, że w miejscu imprezy fajnie jest postawić mobilny bar kawowy, my mieliśmy u siebie na imprezie taki pokaz kawowy. Świetnie się sparwdził! Wszystkie babki były zachwycone, korzytsalismy z firmy perfect service. OD wielu lat zajmuej sie organizacją eventów to zawsze fajnie sie psarwdza.
elabarbara
22-03-2017, 13:20
Ja mogę ze szczerego serca polecić bardzo fajne miejsce w Warszawie W bardzo dobrej lokalizacji w śródmieściu. Mają do wynajęcia nowoczesne sale konferencyjne http://i-viewmeetings.pl/ .Świetny obiekt zarówno dla Gości indywidualnych jak i dla firm organizujących szkolenia,spotkania biznesowe,konferencje.Sala konferencyjna była w pełni wyposażona z dostępem do osobnego pokoju dla prezentera ,miła i profesjonalna obsługa.
Wg mnie ciekawym miejscem na konferencję czy szkolenie jest Rezydencja Luxury Hotel. To jest obiekt 4-gwiazdkowy, z pięknymi pokojami, wykwintną restauracją, z dobrym dojazdem z autostrady. Sale konferencyjne mogą pomieścić nawet 400 osób. Zresztą szczegóły można znaleźć na stronie http://www.rezydencjahotel.pl/pl/konferencje/oferta-konferencyjna/konferencje-na-miare .
tomilidzons
26-10-2017, 15:39
Jeżeli chodzi o sprzęt na konferencje, to ja zastanawiam się nad czymś takim https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-lenovo-thinkpad-yoga-460-specyfikacja-recenzja-czy-warto/4133/ Bardzo ważny aby sprzęt, narzędzia pracy, które będą wykorzystywane na konferencji były profesjonalne.
Witkarrek
04-01-2018, 12:03
Dzieki za propozycje, na pewno przejrze parę ofert :) Teraz także zastanawiam się nad wynajęciem hostess do takiej konferencji. Myslicie ze jest to dobra opcja? Przegladalem juz ofertę agencji hostess i modelek https://papilioagency.com/modelki/kielce/ i mysle ze na pewno uatrakcyjnia kazdą konferencje takie hostessy
Jakie oferty mają agencje hostess, jak wyglądała wasza współpraca z nimi? Na tą chwilę trafiłam na artykuł o współpracy z hostessami http://frappe.pl/jedziesz-na-targi-hostessy-na-targi-to-dobra-opcja/ i to jedyne informacje jakie mam. Co możecie mi doradzić?
Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym sami poczytajcie bo moim zdaniem warto! https://victorialublin.pl/restauracja/
vBulletin v3.5.4, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.