PDA

View Full Version : Wózek dla dziecka


estee
15-04-2020, 12:09
Powiedzcie mi dziewczyny, jak wybierałyście wózek dla dziecka? Czym się kierowałyście?
Bo ja póki co oglądam tylko różne modele i wiem, że niektóre podobają mi się wizualnie jak np ten https://www.3kiwi.pl/pol_m_Marki_Bugaboo_Bugaboo-Fox-1840.html, a niektóre nie :)

stacy.bins
16-04-2020, 15:04
Warto postawić na wózek funkcjonalny, 2w1 - aby miał gondolę i spacerówkę.

Martyna28
20-06-2020, 15:02
My postawiliśmy na anex l/type i bardzo sobie go chwalę! Daje radę na każdym terenie, jest zgrabny, poręczny i praktyczny a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca;)

enigma
22-06-2020, 13:57
To podobnie jak x-lander x-cite który jest też lekki i bardzo zwrotny, jest idealnym miejskim wózkiem ale jak pojedziesz za miasto to też da radę.

kiki998
24-06-2020, 11:49
wózków na rynku jest faktycznie bardzo dużo i czasem trudno się na coś konkretnego zdecydować. ja też sporo szukałam, czytałam, dopytywałam. i zdecydowałam się ostatecznie na wózek marki Cavoe, model AXO :) Nie mam go jeszcze bo ma się pojawić w sklepach jakoś na początku lipca. jak szukacie wózka, który sprawdzi się w każdym terenie ( dobra amortyzacja i mocne koła) to zerknijcie :)

Monisia0
05-01-2021, 12:24
Ja chciałam wybrać bardziej praktyczny wózek, więc rozglądałam się za modelem 2w1, fotelik chciałam dokupić już później osobno, by był dobrze dopasowany. Najbardziej zależało mi na funkcjach wózka, żeby miał wentylację gondoli, duży kosz czy regulowany materac. Dlatego wybrałam https://insevio.com/, nie planowałam akurat tego wózka, ale w sklepie wpadł mi w oko :) Na lekkiej wadze mi nie zależało, bo nie będę go nosić, ale dla wielu mam to pewnie może być plus. Ja chciałam, żeby była dobra amortyzacja i skrętne koła, bo mieszkamy na obrzeżach miasta, więc drogi nie są idealne.

mela85
05-01-2021, 16:54
Przy wyborze kierowałam się wygodą dla dziecka tak jak i dla mnie i wybrałam wózek Anex m type i to był traf w 10.

Alineska
05-01-2021, 17:41
A może zerknij na portal ogłoszeń (https://pokato.pl/) Pokato.pl?
Ogłaszają się tam również mamy, które chcą sprzedać wózki, ale również producenci. Dzięki temu może kupisz w doskonałej cenie w związku z tym.
Poza tym znajdziesz tam wszystko: od najdrobniejszych przedmiotów po te wielkogabarytowe.
Portal podzielony jest na kategorie, więc szukanie czegoś konkretnego nie sprawia kłopotów.

gasella
07-01-2021, 11:23
Ja swój na pewno sprzedam jak już nie będzie nam potrzebny a mam x-landera a one wręcz słyną z solidności, używamy go już kawał czasu a dalej wygląda jak nowy!

cassin.jermain
07-01-2021, 14:35
Najlepiej postawić na wielofunkcyjny wózek, aby sprawdził się przez dłuższy czas.

Kostka
08-01-2021, 09:23
Najlepiej żeby wózek dla dziecka wybrać pod swoją wygodę i by był dobry jakościowo i bezpieczny.

sunka
12-01-2021, 08:34
zgadzam się, wózek powinien być komfortowy dla dziecka i wygodny w codziennym użytkowaniu. jeśli chodzi o konkretny model to ze swojej strony polecam AXO z Cavoe :) mamy go od kilku miesięcy, jest solidnie wykonany, ma przekładane siedzisko, dobrą amortyzację i udzwig do 22 kg :)

gasella
21-01-2021, 13:05
To prawda, ja też na to zwracałam uwagę przy wyborze x-landera, wózek musi być wygodny i bezpieczny dla dziecka ale powinien też cieszyć oko a mój wózek ma wszystkie te cechy :)

Majka3008
22-01-2021, 19:25
Ja zdecydowałam się na l/type od anex i jestem z niego zadowolona. Wózek jest wygodny, poręczny i zgrabny. Łatwy w obsłudze i zwrotny a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.

lenka85
02-02-2021, 13:26
Ja zdecydowałam się na anex m/type. Mega wygodny, koła duże i zwrotne dzięki czemu wózek lekko się prowadzi. Jest solidny i zgrabny.

enigma
23-02-2021, 15:39
To prawda, ja też na to zwracałam uwagę przy wyborze x-landera, wózek musi być wygodny i bezpieczny dla dziecka ale powinien też cieszyć oko a mój wózek ma wszystkie te cechy :)

Dokładnie, ja obejrzałam masę różnych recenzji zamówiłam też prezentację x-landera na żywo, żeby jak najwięcej dowiedzieć się na temat tego wózka zanim go kupiłam

Oliwkaaa
01-03-2021, 16:42
My mamy anex e/type i jestem zadowolona. Wózek jest wygodny i solidny a przy tym łatwy w obsłudze. Nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu.

krysia1844
20-10-2021, 09:03
W wyprawce dla dziecka musi znaleźć się przede wszystkim wózek. Jeśli szukacie dobrego wózka dla dziecka w wersji 2w1 lub 3w1 to polecam https://venicci.pl/ :) Podoba mi się w nim to, że ma w gondoli oraz budce siateczkę, co sprawdzi się na ciepłe dni no i oczywiście spacerówka, która składa się wraz ze stelażem i zajmuje według mnie naprawdę mało miejsca.

JuliaBed
08-11-2021, 11:45
My mamy anex e/type i jestem zadowolona. Wózek jest wygodny i solidny a przy tym łatwy w obsłudze. Nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu.

Też postawiłam na anex ale model l/type:) Spodobał mi się od początku- prezentuje się nowoczesnie i stylowo a przy tym jest kompaktowy, intuicyjny w obsłudze i wygodnie sie nim jeździ:)

sabina098
18-11-2021, 12:37
Ja też kupiłam x-landera, ale to jest dopasowany dla mnie wózek wręcz idealnie, wszędzie się wcisnę bo łatwo się nim manewruje, nadaje się też na bezdroża i wyższe krawężniki, ma też dużą, powiększaną budkę

lenka85
05-12-2021, 12:22
Ja też zdecydowłam się na Anexa i jestem mega zadowolona, prowadzi się fajnie na różnym terenie, wygląda bardzo stylowo.

AndziaL
05-12-2021, 13:56
Ja też zdecydowłam się na Anexa i jestem mega zadowolona, prowadzi się fajnie na różnym terenie, wygląda bardzo stylowo.

Ja mam z anexa model l/type i nie zamieniłabym go na nic innego:) Wózek mega poręczny i bardzo wygodny, szybko się składa i jest lekki:) Jego ogromną zaletą jest też składana gondola dzięki czemu zajmuje na prawdę mało miejsca i super się sprawdza zwłaszcza przy wyjazdach:)