PDA

View Full Version : Kuchnia i jadalnia w restauracji - otwarte?


Fantazja30
25-07-2014, 13:18
Myślicie że kuchnia w której robi sie posiłki dla klientów mogłaby być nie schowana gdzieś z tyłu tylko otwarta na restaurację tak, żeby ludzie mogli swobodnie oglądać proces szykowania posiłków?
I jak to urządzić?

dzonka
26-07-2014, 09:47
Mogłaby, pewnie, ale wtedy musisz mieć 100% pewności co do kadry która w kuchni będzie pracować, bo jednak klient wtedy czuwa:)
Ale sam pomysł jest fajny - albo np część w której siedzą klienci wyposażyć w porządne stoły składane do restauracji i krzesła (tu polecę producenta http://krzeslabankietowe.pl/ - mają bdb ceny, stany na magazynach więc wysyłka szybka) , oddzielić tą część od kuchni murkiem typu parawan tak, żeby tylko np było widać kucharzy od pasa w górę i wtedy też to fajnie wyglada.

gatsby
28-11-2014, 14:15
Ja jednak uważam, że lepiej aby kuchnia była schowana. Każdemu bowiem zdarzają się wpadki, a klienci mogą już nie być tacy wyrozumiali ;-)

boguska
19-03-2016, 07:04
Nie... kuchnia powinna być ukryta. Nie wszyscy goście chcą patrzeć jak kucharze szykują jedzenie. Z resztą w kuchni czasami dzieją się nie przewidziane sytuacje których lepiej nie pokazywać gościom :)
Skup się na urządzeniu jadalni. Zobacz sobie ekskluzywne meble do jadalni Kraków (http://witek.pl/). Myślę, że goście z miłą chęcią będą przychodzić do restauracji, która jest ładnie urządzona.