PDA

View Full Version : Mieszkania w Warszawie

Wilma1113
22-09-2014, 13:08
Wraz z mężem chcemy kupić mieszkanie w Warszawie. Mokotów wydaje się być dobrą lokalizacją, ale nie wydaje mi się, byśmy mogli znaleźć mieszkania z rynku wtórnego lub bezpośrednio od dewelopera akurat w centrum miasta i by jeszcze nie było na osiedlu bardzo głośno. Gdybyśmy po pewnym czasie nie zdecydowali się tam zamieszkać, zawsze można wynająć lokum studentom czy innej rodzinie. Jednak nie wiemy, od czego zacząć poszukiwania. Warszawiacy i wszyscy, co się bardziej orientują! Wiecie, czy coś się na Mokotowie nowego buduje? :) Albo jakieś namiary na dobre inne lokalizacje w nowszym, niekoniecznie deweloperskim, stanie? :)

thefern77
22-09-2014, 20:44
Najlepiej jest się skontaktować jednak z dobrą agencją pośredniczącą. Pośrednik pomoże wam znaleźć coś co w pełni spełni wasze oczekiwania. Sam wyszuka mieszkanie w interesującej was okolicy i dodatkowo pomoże w negocjacji kosztów, co oszczędzi wam sporo trudu. Wiadomo, że będzie trzeba trochę na to wydać, ale myślę że w takiej sytuacji warto.

RafaelaWKS2928
23-09-2014, 08:39
Znajomi kupowali mieszkanie na Mokotowie od APM Development i są bardzo zadowoleni. Przejrzyj ich ofertę na stronie apm-development.com.pl (http://apm-development.com.pl/mieszkania-warszawa-mokotow/) i pewnie warto będzie wybrać się do ich biura na konkretną rozmowę.

Ultravickie2050
23-09-2014, 23:08
Ja również szukałam mieszkania poprzez APM i byam bardzo zadowolona. Wszystko poszło szybko i sprawnie, przy niewygórowanych kosztach. pośrednik był bardzo sympatyczny i operatywny. Cierpliwie szukał mieszkania, które się nam w pełni spodoba.