PDA

View Full Version : Ile będzie kosztować depilacja laserowa?


muszkieterka
26-10-2014, 09:31
Ile może mnie kosztować depilacja laserowa całych nóg?
I czy rzeczywiście warto wydać na ten cel jakiekolwiek pieniądze?

funri
31-10-2014, 14:09
kurcze, chyba kilka tysięcy. To generalnie droga sprawa jest

dzonka
02-11-2014, 09:41
Warto wydawać, ale niekoniecznie na depilację w salonie - ja mam np depilator laserowy taki domowy i mogę nim depilować nogi, bikini, pachy - kasa duża, bo ok 2 tysie, ale wydajesz jednorazowo a potem powtarzasz sobei zabiegi, a tak musiałabyś po kilkaset plnów płacić w salonie - i to przy każdej powtórce, a takie są. http://depilatorlaserowy.like.pl/ - tu sobie poczytaj o tych depilatorach.

dzonka
14-11-2014, 09:08
no i jak zdecydowałaś sie na coś?

jonathon2923
07-01-2015, 12:04
Właśnie jak tam zadecydowałaś? Był ten zabieg czy raczej nie było tego zabiegu autorko pytania hehe Możesz się teraz przed nami pochwalić jak to wszystko poszło bo jakoś chciałbym się dowiedzieć bo sama jestem ciekawa jak tam przeżycia czy się nie bałaś w trakcie?

Willia80
15-01-2015, 12:15
zastanawiałam się mocno nad depilacją laserową nóg ale po tym co czytam na forum zastanawiam się mocno, skoro nie jest to tak do końca skuteczne na dłużej... czytałam w Internecie że zabieg powtarza się od 3- 7 razy, i widzę że jednak sporo razy trzeba go powtarzać, a mnie powiedzmy że stać na ok 4 powtórzenia jeśli chodzi o całe nogi. i teraz nie wiem co robic... jestem zdesperowana bo po depilacji depilatorem mam problem z wrastającymi włoskami i mam tego już dość

Drsherry94
21-01-2015, 08:52
No to jak masz taki problem to nie wiem co Ci poradzić wybierz się może faktycznie na tą laserową...Przecież całe życie to nie będzie Cie męczyć hihi Skromnie mogę powiedzieć, że właśnie problem może być taki, że tym się za dużo niestety przejmujesz i musisz o tym nie myśleć i nie będzie wtedy tak źle

Briddhtet
30-03-2015, 18:40
Trochę będzie chyba kosztować..Mam takie do was proste pytanie a mianowicie po prostu no nie wiem czy ktoś zna we Wrocławiu jakiś taki zakład czy miejsce gdzie w sposób odpowiedni po prostu była ta depilacja laserowa? Szukam akurat czegoś takiego sprawdzonego i chcę właśnie z tego skorzystać bo to musi być super sprawa taki zabieg.

yolka
15-04-2015, 20:32
Jak to jest z tą ilością zabiegów, którą trzeba wykonać żeby faktycznie pozbyć się wszystkich włosków? Czemu jedne mają mniej a inne więcej tych zabiegów? No i który laser jest najlepszy? znam ipl i light sheer ale nie wiem który w razie czego miałabym wybrać. I gdzie Wy robiółyście? Ostatnio widziałam jak dziewczyny wypowiadały się o jakichś bliznach po źle wykonanym zabiegu, więc jakbym poszła sobie zrobić to wolałabym tego uniknąc

klara345
06-05-2015, 21:48
To wszystko zależy. Depilacja zawsze kosztuje w zależności od wielu czynników takich jak gęstość owłosienie i wiele innych.. Więc nie da sie tego wycenić tak po prostu.

dziubeniek55
22-05-2015, 09:42
Obserwuję mianowicie 2 koleżanki, które wywaliły po kilka ładnych tysięcy złotych na serię zabiegów laserowej depilacji, po której włosy miały już nie odrastać. To było w poprzednie wakacje, obie grzecznie chodziły na całą serię, stosowały się do instrukcji, a dziś... no cóż, one plują sobie w brodę, że mogły kupić sobie maszynki do golenia, a forsę przepuścić na super wakacjach, a ja obserwuję jak na ich nogach w normalnym tempie rosną normalne włosy. Niczym się nie różnią od tych sprzed zabiegu.

AlicjaR
08-03-2016, 10:30
Wiele kobiet boi się depilacji laserowej co najczęściej wynika, z braku wiedzy na temat tego zabiegu. Rzetelne i sprawdzone informacje można znaleźć na stronie: Depilacja laserowa (http://beautyexpert.pl/depilacja-laserowa/). Zabieg nie jest drogi więc proponuje paniom znalezienie odpowiedniego salonu kosmetycznego w okolicy i po problemie.

mAlinka
05-04-2016, 16:31
Tutaj masz pełny cennik - http://laserskincare.pl/depilacja-laserowa/

mentik
22-04-2021, 12:27
Mam swój depilator świetlny ze sklepu https://politaipl.com/ i jest naprawdę ekstra, nie dałam za niego dużej sumy, dlatego też się cieszę, że jest tak skuteczny.