View Full Version : redukcja tkanki tłuszczowej
witam. chciałabym poprawić wygląd mojej sylwetki. zainteresowały mnie spodnie z polem magnetycznym cosmosoft z centrum medycznego esderm z wrocławia. korzystał ktoś kiedyś z tego? dajcie znać!
a moze po prostu warto zaczac sie zdrowo odzywiac? :) ja od jakiegos czasu czytam bloga https://zwalczotylosc.pl/ i musze przyznac, ze moja swiadomosc wzrasta, latwiej mi na codzien podejmowac dobre wybory odnosnie jedzenia, wiem na co zwracac uwage i czego unikac
W takim razie jeśli szukacie dobrej jakość posiłków, różnorodność i oczywiście odpowiednią dawkę kalorii to na pewno warto w przypadku poszukiwań dobrej firmy cateringowej powinniście zwrócić uwagę na SportFoodBox np. w wersji Classic Fit https://panel.sportfoodbox.pl/ świetnie zbilansowane elementy, dobra cena i jednocześnie zawsze terminowa dostawa, abyśmy od początku dnia nie chodzili głodni i mieli moc do działania!
vBulletin v3.5.4, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.