PDA

View Full Version : postanowienia noworoczne:)


happyslim
17-01-2008, 12:16
wszystkim, ktorzy w nowym roku planuja zrzucic pare kg, polecam strone, na ktorej znajdziecie mase przydatnych informacji, zarowno lekarzy specjalistow, jak stylisty czy kosmetologa, ponadto bogata baza teleadresowa. moim zdaniem jest to jeden z lepszych serwisow poswieconych bezpiecznemu odchudzaniu.
www.odchudzanie.org.pl
pozdrawiam

it's_ok
07-02-2014, 09:04
ja słyszałam też o vitalii, czasem tam zaglądam tylko denerwuje mnie mocne reklamowanie ich diet i cudownych ćwiczeń, które sięgają nawet ceny 500zł! lekka przesada

MadziaWisnia
17-12-2014, 17:26
A ja polecam nie uzależniać odchudzania od postanowienia noworocznego, rzadko kiedy udaje się skutecznie dotrzymać takich postanowień. Lepiej ruszyć pupę z kanapy i iść na spacer teraz! Nie jutro czy w poniedziałek.

afrodytka
21-12-2014, 15:00
Cel jest taki, żeby regularnie ćwiczyć. Konkretnych postanowień nie mam.

Madlen89
02-01-2017, 08:50
Często zastanawiamy się skąd wziąć kapitał np na rozwój biznesu itp. Nasze postanowienia noworoczne często wymagają funduszy a takie trzeba przecież pozyskać. Dlatego też gorąco polecam zajrzeć na http://ofunduszach.blogx.pl/2016/11/23/pozyskanie-nowego-kapitalu/ jest to blog poświęcony kwestiom finansowym i pozyskaniem funduszy. Gorąco polecam .

rachunkowa
20-01-2017, 12:56
A ja postanowiłam zapisać się na spinning. Teraz to jest bardzo modne :D

Iness
26-01-2017, 13:44
Ja postanowiłam zmienić nieco mój system ćwiczeń i iść bardziej w stronę rzeźby - chyba dość tłuszczu już zrzuciłam, a moim celem nie jest utrata wagi, tylko rzeźba więc znalazłam nowe ćwiczenia, które regularnie wykonuję.
No i moje postanowienie o nie jedzeniu słodyczy jest skrupulatnie podtrzymywane :)