PDA

View Full Version : Gdzie w Warszawie mieszkanie pod wynajem?


Maniulka
28-11-2014, 06:13
Myślimy z mężem, żeby za oszczędności kupić mieszkanie w dobrej lokalizacji w Warszawie i wynajmować je. W ten sposób inwestycja po jakimś czasie się zwróci, a nasze dzieci będą mieli mieszkanie, jak dorosną. Macie może pomysł, jakie lokalizacje najlepiej wziąć pod uwagę? Które dzielnice są najbardziej atrakcyjne dla przyjezdnych?

dorocina
28-11-2014, 11:38
Myślę,że jeśli chcesz kupić mieszkanie pod kątem wynajmu to warto byłoby pokusić się o centrum Warszawy. Dzięki temu będziesz mogła wynająć mieszkanie drożej. Z drugiej strony jeśli dzieci chciałyby jednak w tym mieszkaniu w przyszłości mieszkać to jednak o wiele przyjemniej jest na przedmieściach.
Odsyłam Cię na targi nieruchomości:
http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-warszawa/ - na stronie jest zestawienie mieszkań jakie są oferowane przez deweloperów. Buduje się ponad 300 różnych inwestycji tak więc jak widzisz masz z czego wybierać !

femme.m
04-12-2014, 10:50
Najlepiej na Mokotowie :)

jmalinowska
13-12-2014, 15:22
Kochana a czy nie lepiej byłoby kupić mieszkanie nad morzem ?Ceny nie są tak wysokie jak w Warszawie a zyski z wynajmu możesz czerpać takie same a nawet wyższe niż w stolicy.Szczególnie jeśli zdecydujesz się na wynajem mieszkania turystom.
Zerknij sobie na nowe mieszkania w Wejherowie:
http://www.mieszkaniawejherowo.pl/
Jest to bardzo przyjemna miejscowość. Blisko Trójmiasta. Obecnie ceny są tam stosunkowo niskie. Blisko jest również do morza.

Dorotkaqwe
06-01-2015, 15:29
To nie w Warszawie. Pamiętaj ze Warszawa narzuca dużo wyższe ceny a dostanie się z Centrum do dzielnicy Białołęka trwa około 1h w godzinach szczytu tak jak do miejscowości oddalonej od Warszawy około 50 km gdzie ceny wynajmuj będą już o przynajmniej połowę niższe.

SONIA1307
15-01-2015, 18:39
W Warszawie? Na wynajem? No to Żoliborz, Saska Kępa, Praga Południe, Śródmieście, Powiśle i Mokotów. Najbardziej oblegane dzielnice. W innych... No słabo. Na Białołękę czy Pragę Północ nikt się nie pcha.