PDA

View Full Version : Własny sklep online - co sądzicie?


DariaM11
07-12-2020, 11:06
Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi odnośnie tego na co zwrócić uwagę i czego unikać przy jego zakładaniu.
Z góry dziękuję za wszystkie konkrety :)

Kostka
08-12-2020, 11:33
Dlaczego by nie? Obecnie działanie online jest bardzo opłacalne, a wiele osób z racji pandemii przerzuciło się na robienie zakupów online.

Wera
09-12-2020, 08:56
Jeżeli chcesz skutecznie sprzedawać online i jednocześnie mieć wsparcie przy tworzeniu sklepu to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na RedCart https://redcart.pl/ którzy przygotowali wygodne pakiety miesięczne. Natomiast ich platforma daje takie możliwości, jak integracje z hurtowaniami także dropshippingowymi, wsparcie marketingowe, graficzne oraz oczywiście techniczne jak pojawi się jakiś błąd. No i nie będziesz musiała wydawać kilkunastu tysięcy tworząc go od podstaw.

PaulinaW
09-12-2020, 08:57
Akurat jeżeli chodzi o wybór skutecznego oprogramowania do otworzenia własnego sklepu internetowego to podzielam wypowiedź poprzedniczki co do platformy sklepowej RedCart który ułatwi Wam zbudowanie go w krótki czasie, omijając wiele błędów i z zachowaniem wysokiej funkcjonalności. Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za udany biznes!

DariaM11
11-12-2020, 12:02
O proszę, dobrze wiedzieć :) Dzięki wielkie za pierwsze podpowiedzi

MajaU
11-12-2020, 12:04
W mojej ocenie akurat jeżeli chodzi o oprogramowanie ecommerce od RedCart, uważam tak jak piszą poprzednicy, że idą w dobrym kierunku i pozwalają stworzyć wygodny i w pełni sprawny sklep internetowy który umożliwia rozpoczęcie szybkiej sprzedaży, integracjami z allegro, czy także hurtowniami działającymi w systemie dropshippingowym. No i obsługa klienta też działa coraz to lepiej.

andromeda23
25-04-2023, 15:45
Jeżeli faktycznie mamy taką ochotę to na pewno fajnie jest wiedzieć o tych sprawach jak najwięcej. Ja jeszcze chcę powiedzieć, że dla mnie bardzo ważnym było to aby zrozumieć czym jest FBA. Myślę, że świetnie na ten temat napisano w https://proseedmag.pl/material-zewnetrzny/fulfilment-by-amazon-fba-wady-i-zalety i zachęcam was do czytania tego artykułu.