PDA

View Full Version : Jak nie przepłacać za zakupy?


kwiecienplecien
18-01-2015, 20:58
Często mam tak, że podobają mi się różne ciuchy, ale przeważnie jest tak, że są za drogie, żebym mogła sobie na nie w danej chwili pozwolić.
Z kolei jak są jakieś promocje, to zwykle dowiaduję się po czasie, jak już nie ma tego, co mi się podobało...
Jak wy polujecie na takie okazje?

zazou
19-01-2015, 12:33
Ja się namiętnie zapisuje do wszelakich newsletterów i zawsze na maila przychodzą mi informacje o promocjach :D

Możesz też zawsze zalajkować strony marek na Facebooku. Zazwyczaj wrzucają informacje o wyprzedażach :D

Ale akurat ja wolę maile :)

marzycielkazostendy
19-01-2015, 13:59
Ten pomysł z newsletterami jest dobry. Ludzie też często robią zakupy sugerując się promocjami z gazetek - to też jest dobra opcja.
Od siebie mogę dorzucić jeszcze jeden sposób, na który wpadłam ostatnio - trafiłam na taki dodatek do przeglądarki – Okazjoner.
Instalujesz sobie coś takiego, dodajesz swoje ulubione produkty i ta aplikacja monitoruje ich ceny. Jeśli trafi się coś po taniości, to cię poinformuje.

elka77
22-01-2015, 12:40
Maile są sprawdzone pod warunkiem, że nie są spamem.

femme.m
27-03-2015, 10:43
Najlepiej szukać stron z wyprzedażami w necie. Ja w ten sposób natknęłam się na zlotewyprzedaze.pl (http://zlotewyprzedaze.pl). Mają tam dużo niższe ceny niż w sklepach i spory wybór ciuchów i nie tylko.

funri
31-03-2015, 16:55
dobrze jest szukać różnych promocji, czasem można ponad połowę ceny zaoszczędzić:)