PDA

View Full Version : warunki pracy


TheChun1380
27-01-2015, 21:58
wraz ze wspólnikiem mamy nie za duży zakład mechaniki pojazdowej. myślimy nad rozszerzeniem działalności o lakiernię. w tej pracy niezwykle ważne są przepisy bhp. przygotowujemy już pomieszczenia i jak w każdym biznesie szukamy sposobów na oszczędności. stąd też pytanie lepiej artykuły mające zapewnić właściwe warunki pracy kupić przez internet czy lepiej w tradycyjnej hurtowni ?

Hiperapryl89
28-01-2015, 19:15
Moim zdaniem nie ma znaczenia gdzie kupicie artykuły bhp, jeżeli przez internet znajdziecie tańszą i korzystniejszą ofertę to nie wiedzę problemu żeby akcesoria bhp kupować w taki sposób, a przepisy bhp są bezwzględne wiem coś o tym i trzeba żyć z nimi w zgodzie bo inaczej kontrola za kontrolą

HIPEROLINDA71
30-01-2015, 18:48
jak dla mnie to nie ma po co się bawić w zamawianie przez internet, później długie oczekiwanie, by później jeszcze znowu zabawiać się w zwracanie za małych ubrań dla lakierników czy wadliwych sprzętów. podjeżdżasz do hurtowni, bierzesz hurtowo, więc taniej i po sprawie - maksymalnie trzy godziny i masz po problemie. z internetem wszystko się ciągnie - wykorzystaj go do znalezienia czegoś na miejscu.

iIliana1008
31-01-2015, 16:51
jak dla mnie to nie ma po co się bawić w zamawianie przez internet, później długie oczekiwanie, by później jeszcze znowu zabawiać się w zwracanie za małych ubrań dla lakierników czy wadliwych sprzętów. podjeżdżasz do hurtowni, bierzesz hurtowo, więc taniej i po sprawie - maksymalnie trzy godziny i masz po problemie. z internetem wszystko się ciągnie - wykorzystaj go do znalezienia czegoś na miejscu.

Zgadzam się. Internet jest fajną opcją, jesli zalezy ci na kupieniu czegos po korzystniejszej cenie, ale jesli w hutrowni kupisz te same rzeczy rownie tanio, to lepiej pojechac, wziac to, co potrzebujesz i po sprawie. Nie czekac na przesylke, z ktora roznie bywa. Jeśli chodzi o jakosć, to też zawsze możesz sie przyjrzec jak materiały zostały zrobione.

SONIA1307
02-02-2015, 20:14
to prawda w jakiejś pobliskiej hurtowni możesz się dogadać i jeśli będziesz stałym klientem to na pewno dostaniesz rabat i nie musisz się zastanawiać kiedy Ci się coś skończy i czy na pewno rzeczy dotrą na czas, tylko masz wszystko nie daleko, przejedziesz samochodem, dostaniesz rabat i szczęśliwy wracasz do dalszej pracy :) także najpierw poszukaj czegoś blisko siebie

netxiomara86
02-02-2015, 22:34
Moim zdaniem również to bywa ponieważ w sklepach internetowych można na prawdę znaleźć fajne oferty np w sklepie http://pneumaticon.pl/artykuly-bhp/. można jeszcze wynegocjować lepszą cenę i też można zostać stałym klientem dostać rabaty i inne bonusy ... a przesyłki często są darmowe więc ja na twoim miejscu poszukałbym może jakiegoś sklepu internetowego

romb
18-08-2018, 17:03
U mojego meża w firmie była kontrola z pip (https://www.tacho-kontrol.pl/Przygotowanie-do-kontroli-ITD-i-PIP) ale zgłosili sie w porę do firmy zewnętrzej i nawet że obyło się bez problemów