View Full Version : Szpaki atakują ogródek
agaagata
24-04-2021, 15:40
Kochani, co sezon mam problem z nalotem szpaków na mój ogródek. Niby sympatyczne ptaki ale wyjadają mi czereśnie i winogrona. Szukam więc sposobu żeby pozbyć się ich z posesji, chociażby z tej części gdzie mam drzewka i krzewy. Ze strony https://viano.pl/kategoria-produktu/odstraszacze-ptakow/ dowiedziałam się o odstraszaczach ptaków, urządzeniach, które je płoszą nie robiąc żadnej krzywdy. Rozwiązanie takie wydaje mi się świetne ale czy jest skuteczne? Jak myślicie?
Znam ten problem, też miałam problemy ze szpakami ale pomogły odstraszacze. Teraz myślę żeby zasadzić więcej drzewek owocowych, na https://florexpol.eu/323-krzewy-owocowe możecie zobaczyć o jakich mówię. W tym sklepie wiem, że można naprawdę zamawiać takie najwyższej jakości. Są dokładne instrukcje na stronie jak je zasadzić.
Zaportas52
26-10-2021, 22:29
Ja tam się nie orientuję w tym temacie, ale za to wiem, że jeżeli potrzebujecie porad motoryzacyjnych to warto odwiedzić blog motoryzacyjny http://motofans.pl/ .
Locavida45
08-11-2021, 18:50
Myślicie że to odpowiedni temat do konwersacji?
aleks454
29-04-2023, 13:47
Decydując się na współprace ze specjalistami zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu, który zajmuje się sprzedażą i serwisem urządzeń ogrodniczych, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://apeks-zywiec.pl/23-traktory-ogrodowe .
vBulletin v3.5.4, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.