PDA

View Full Version : gdzie kupujecie akcesoria kuchenne


sylwuchawesola
22-03-2015, 21:40
Dziewczyny powiedzcie mi gdzie kupujecie akcesoria kuchenne, czasami widzę że ludzie mają w swoich kuchniach piękne i niespotykane akcesoria dodatki i wyposażenia nie takie proste i banalne jak np w ikea czy w innych sieciówkach chodzi mi o takie bardziej oryginalne rzeczy, ostatnio znalazłam kilka fajnych i oryginalnych gadżetów z serii Nuance które bardzo mi się spodobały ale nie wiem gdzie takie znajdę ponieważ chciałabym je najpierw zobaczyć na zdjęciach wszystko wygląda pięknie, nie wiecie gdzie znajdę takie rzeczy

krystynka1814
23-03-2015, 16:16
Ja zazwyczaj artykuły do domu kupuję w większych sklepach budowlanych. Fajne artykuły wyposażenia domowego można znaleźć właśnie w Ikei, Leroy Merlin czy Castoramie ;) Jeśli spodoba mi się coś fajnego, zdarza się, że kupię coś w internecie. Kilka gadżetów, z wspomnianej przez Ciebie serii Nuance (https://www.bellodecor.com.pl/nuance), kupiłam właśnie w internecie. Sklep mykitchen.pl oferuje duży wybór tego typu artykułów w przystępnych cenach. Zajrzyj tam i może mają w swoim asortymencie coś, czego akurat szukasz :)

berada55
24-03-2015, 13:41
Dzisiaj wszystko można znaleźć w internecie. Plus jest taki, że możesz kupić niespotykane dodatki i wyposażenie. We wszystkich sklepach typu ikea kupują tysiące ludzi, więc duże prawdopodobieństwo, że idąc do znajomych znajdziesz u nich w kuchni takie same akcesoria. W internecie jest inaczej, setki sklepów, a każdy ma inny asortyment. Możesz przebierać i wybierać.

arturo900
25-03-2015, 22:05
Z tego co pamiętam moja żona właśnie kupowała parę akcesoriów do kuchni właśnie marki nuauce, bo jakaś koleżanka właśnie bardzo je lubi u niej je wypatrzyła. My chyba zamawialiśmy je w internecie, bo sieciówkach faktycznie nic z tego nie było. Nic na nie narzeka, a to u niej oznacza że poprostu jest zadowolona, więc polecam.