PDA

View Full Version : Jakie odżywki do włosów?


Anka21
16-07-2021, 18:40
Szukam odżywek, które odpowiednio zadbają o moje włosy.

Majka33
16-07-2021, 20:54
Fajne są te odżywki. Ja znalazłam je dzięki temu, ze szukałam czegoś ekologicznego, tworzonego zgodnie z naturą i zachęciły mnie głównie te opakowania z recyklingu. Pozytywnie zaskoczyłam się też działaniem samych odżywek. Do włosów średnioporowatych będą idealne, więc śmiało je sprawdź :)

Trompka12
17-07-2021, 10:51
Myślę, że tak. Ja też korzystałam z tych odżywek i przyznaję, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ich jakością. Jeśli szukasz czegoś, po czym Twoje włosy będą dobrze odżywione i miękkie w dotyku, to te odżywki Anwen powinny sprawdzić się idealnie. Cenowo wypadają bardzo dobrze, więc po prostu je zakup i sprawdź na swoich włosach :)

AndziaL
29-07-2021, 20:59
Na moje włosy super sprawdza się odżywka z Cosnature z dziką różą. Ładnie nawilża i odżywia włosy a przy tym ich nie obciąża. Włosy po myciu są elastyczne, lśniące i nie łamią się:) Dla lepszego efektu używam też szamponu z tej serii;)

anik
20-09-2021, 10:53
Przy zniszczonych i suchych włosach potrzebna jest solidna regeneracja i odżywienie. Wypróbuj sobie maskę Klorane z masłem cupuacu. Nie będziesz jej chciała zamienić na żadną inną.

mozajka
23-09-2021, 08:32
Wybór odżywek do włosów jest bardzo duży. Jednak moim zdaniem lepiej korzystać z tych na bazie naturalnych składników. Należy też pamiętać, że silne włosy są zależne też od odpowiedniego poziomu witamin w naszym organizmie. Na https://polski-blog-medyczny.pl/revihair/ jest dostępny artykuł na temat suplementacji. Czy ktoś z Was taką stosuje i może podzielić się opinią?

Umbrowla
06-10-2021, 12:39
A ja polecam tradcyjnie Ziaję i Siberikę xD odpowiednio stosowane działają cuda na włoskach

Hakunass
07-10-2021, 12:27
No a czy taka tania Ziaja czy Siberika mają jakąś skuteczną odżywkę, która zapobiegnie puszeniu się włosów? Bo ja czasami to wyglądam jak Hagrid i kiedyś tylko droga maska od Kerastase mi pomagała

Umbrowla
11-10-2021, 17:28
No a czy taka tania Ziaja czy Siberika mają jakąś skuteczną odżywkę, która zapobiegnie puszeniu się włosów? Bo ja czasami to wyglądam jak Hagrid i kiedyś tylko droga maska od Kerastase mi pomagała

Oczywiście, że mają, tylko trzeba odpowiednio je stosować. Jedne włosy potrzebują odżywki na 2 minuty, inne - na 30. Postaw na emolienty. Kerastase mają w składzie dużo silikonów, dlatego było wrażenie wygładzenia pasm. Silikony z założenia nie są złe, jeśli Ci pasowały to je stosuj, możesz też spróbować odżywek emolientowych bez silikonów i zobaczyć rezultaty.

Hakunass
14-10-2021, 23:48
Oczywiście, że mają, tylko trzeba odpowiednio je stosować. Jedne włosy potrzebują odżywki na 2 minuty, inne - na 30. Postaw na emolienty. Kerastase mają w składzie dużo silikonów, dlatego było wrażenie wygładzenia pasm. Silikony z założenia nie są złe, jeśli Ci pasowały to je stosuj, możesz też spróbować odżywek emolientowych bez silikonów i zobaczyć rezultaty.

Kiedyś myślałam o tym, żeby spróbować pielęgnacji bez silikonów i zobaczyć, ale jakoś się za to nie wzięłam... A które drogeryjne odżywki emolientowe są jeszcze spoko? Bo ja totalnie się nie orientuję, kupowałam raczej droższe produkty, żeby mieć gwarancję jakości.

Umbrowla
19-10-2021, 22:55
To jest spoko maseczka emolientowa: https://www.notino.pl/ziaja/olej-arganowy-maseczka-wygladzajaca-z-olejkiem-arganowym/

mozajka
21-10-2021, 09:52
Ja słyszałam, że warto stosować oleje naturalne i odżywki na bazie naturalnych składników. Jednak włosy naturalne nie zawsze będą takie jak byśmy chcieli. Wiele znanych osób sięga po peruki. Na https://perukinaturalne.pl/webpage/peruki-naturalne-bydgoszcz.html jest dostępna oferta jednego z salonów. I zawsze można z takiego rozwiązania skorzystać. Ktoś z was może perukę nosi?

kammi49
24-10-2021, 18:24
Jak szukacie fajnej odżywki to zajrzyjcie sobie na https://capelli.com.pl/189-piel%C4%99gnacja - ja zawsze sobie od nich zamawiam różne artykuły pielęgnacyjne do włosów. Mają duży wybór fajnych produktów, jak na razie wszystkie, które od nich zamówiłam, to bardzo dobrze mi się sprawdziły :)