PDA

View Full Version : eleganckie szorty na lato?


milenax
05-05-2015, 10:24
Hej, dziewczyny, mam pytanie, w związku ze zbliżającym się latem (hurra!!!). Coraz częściej widzę na portalach aukcyjnych i w sklepach internetowych eleganckie szorty. Chciałbym zakupić takie, troszkę czasu już ćwiczę i myślę, że latem będę chyba mogła wyeksponować troszkę nogi:-) Zawsze mama mi powtarzała, że nogi należy pokazywać, jak się jest młodym i jak są ładne, a nie nosić mini jako staruszka:-) Te szorty przyciągnęły mój wzrok, muszę przyznać. Widać, że są wykonane z miłego w dotyku materiału i wyglądają na wygodne... Myślicie, że to nie za odważna kreacja na lato. Sportowe szorty to jakoś tak mniej mnie krępują, ale takie eleganckie? Do jakich butów je nosić?

bulbarkaa
05-05-2015, 15:01
Hej, jeśli masz ładne, zadbane i zgrabne nogi to jak najbardziej warto je eksponować. Szkoda kisić się w długich spodniach, jak masz takie dwa skarby. W chłodniejsze dni zawsze możesz pod nie założyć rajstopy. W zasadzie każde buty do nich pasują: buty sportowe, baleriny, buty na obcasie, buty na koturnie, a nawet i szpilki, jeśli chcesz być sexi.

janastazy
08-05-2015, 21:57
Witaj :)
Ja myślę, że dobrze dobrane elementy garderoby zawsze beda dobrze wygladać. Wszystko musi ze sobą pasować. Jak najbardziej uważam, ze eleganckie szorty (http://neverever.pl//szorty/) to dobra opcja na lato, bo mozna takie zestawić wlasciwie ze wszystkim, nawet z białą bluzką i żakietem ;)

dziubeniek55
09-05-2015, 22:25
Buty zależy do jakich shortów.Myślę, że możesz pobawić się trochę w dopasowywanie. Możesz poszukać w sklepach internetowych gdzie są naprawdę różne ciekawe okazy, przeróżne i przedziwne pomysły na shorty. Jeżeli czujesz się wystarczająco kreatywna to możesz sama sobie zrobić wzór i kolor najbardziej Ci odpowiadający.
Pozdrawiam i powodzenia

Barita
10-05-2015, 12:37
pierwsza podstawowa zasada dla mnie. Trzeba mieć ładne nogi aby chodzić w krótkich spodenkach, sukienkach. Nie można eksponować nóg kiedy ma się cellulit i fałdki tłuszczu. Zakładając takie ciuszki należy spojrzeć w lustro i ocenić obiektywnie czy estetycznie to wygląda

jakubka
19-08-2015, 10:34
Ponoć do mokasynów sie takie nosi ale mnie się nie podobają:(

lilka91
23-01-2016, 17:14
Mi też się nie bardzo podobają... Wolę inny krój spodni ale jeśli masz zgrabne nogi to czemu nie? Ja ostatnio oglądałam ciuchy damskie sklep (http://sklep.hultajpolski.pl/ona) i chyba zamówię dres na wiosnę. Ostatnio stawiam na wygodę a dresy z tego sklepu wyglądają naprawdę świetnie.