PDA

View Full Version : Odwiedziny u znajmoej


SELMA75
07-05-2015, 20:49
Ostatnio odwiedziłam jedną ze znajomych, która niedawno wprowadziła się do swojego nowego domu. Całkiem dobrze im się powodzi, dom piękny, nowocześnie urządzony. I tak siedząc przy kawce w jej pięknej kuchni zwróciłam uwagę, że ma bardzo ładne naczynia. Szczególną uwagę przykuły garnki i jak zapytałam jakie to są to powiedziała, że to silit garnki. Nigdy wcześniej się z nimi nie spotkałam, a ona je bardzo zachwalała. Słyszeliście może o nich i wiecie jaka jest cena zestawu tych garnków?

Czciradkrk1055
08-05-2015, 12:44
Chyba wiem o jakie garnki Ci chodzi. Ja mam garnki w podobnym stylu, tylko, że innej firmy i też jestem z nich bardzo zadowolona. Jeden większy zestaw załatwia wszystkie potrzeby, tak że nie trzeba już nic dokupować. W zestawie są zarówno małe garnki jak i duże, oraz możliwość gotowania na parze. Do tego kilka funkcjonalnych dodatków. Warto sobie takie sprawić.

Bonitawawa85
08-05-2015, 19:16
To są raczej garnki z górnej półki cenowej. Niestety za jakość się płaci. Nie dość, że te garnki są po prostu piękne, to w dodatku wykonane z bardzo dobrych materiałów - stal pierwszej klasy. To inwestycja na lata, bo zapewne przez dobre 10 lat nie pomyślisz o kupnie, czy wymianie na nowe. Pytanie, czy potrzebne Ci są tak drogie garnki, często gotujesz?

SELMA75
09-05-2015, 22:35
Myślicie, że są bardzo drogie? U nas w domu gotuje się normalnie - na co dzień obiady i coś na kolacje. Czasem w weekendy wpadają znajomi i wtedy mąż próbuje swoich sił w kuchni,więc jest to miejsce w którym często coś przyrządzamy. Kurcze, aż żałuje, że takie garnki nie znalazły się na liście moich ślubnych prezentów.

SZEFBILLIE2980
11-05-2015, 21:30
Silit garnki (https://www.bellodecor.com.pl/silit) są świetne jeśli masz kuchnię indukcyjną. Nigdy nie wiedziałam co to jest, a ostatnio coraz częściej słyszałam o takim wariancie. Ale teraz mam też indukcję w kuchni i był to jeden z moich pierwszych zakupów u muszę przyznać zupełnie szczerze, ze jestem mega zadowolona z zakupów i nie zamienię ich teraz na nic innego. Nie ma takiej opcji :)

AleksandraN
27-05-2015, 09:26
Silit to tam nie ładne garnki - ale jakie mocne! To jest zaleta

Lady.N
18-10-2021, 08:15
Nie wiem, ale jest tyle fajnych marek garnków że mi wszystko jedno

maria15
18-10-2021, 15:36
Hej! Koniecznie sprawdź ten produkt: https://www.opako.com.pl/torebka-upominkowa-240x100x320--czerwona-id-2997
Sklep posiada wieloletnie doświadczenie w branży i oferuje konkurencyjne ceny. Polecam!
Sama często tam kupuje i jestem bardzo zadowolona więc polecenie z pierwszej ręki!