PDA

View Full Version : Kto na Targi Książki do Warszawy ?

Coldi
10-05-2015, 14:04
Kto w tym roku wybiera się na Targi Książki do Warszawy ? W zeszłym roku byłam w Katowicach duże wrażenie robiło stanowisko książki Seksturysta Adama Amblera w tym roku słyszałam że będą też w Warszawie mają ją promować dziewczyny w czarnych nibkach.

elka77
11-05-2015, 13:08
W czarnym czym?

krateczka
10-06-2016, 11:41
ostatnio bywam tylko na targach w EXPO w Krakowie bo do wawy za daleko:P
Ale przeglądając nadchodzace imprezy moja pozdroz do Wawy zbliża się wielkimi krokami, gdyż w 2017 mają być tam organizowane targi Packaging Innovations. Najlepsze jest to ze wczesniejsza rejestracja onlina pozwala na bezpłatny wstęp i udział seminariach workShops!!

Witkowa
02-03-2019, 12:01
Jeśli wyjeżdżacie na targi nie jako goście, lecz jako wystawcy, to na pewno dbacie o odpowiedni wygląd Waszych stoisk. Gdzie zamawiacie materiały potrzebne do ich budowy? My już od wielu lat współpracujemy z firmą https://www.retio.pl/ i ta współpraca bardzo dobrze na się układa. Zawsze bowiem możemy tam liczyć na atrakcyjne, niskie ceny, szybki czas realizacji naszego zamówienia oraz miłą obsługę. Mają też bardzo fajną stronę, na której możecie sobie przejrzeć, co mają w ofercie. Polecam ;)