PDA

View Full Version : Karafka kryształowa dla przyjaciółki


BestAlbertha77
11-05-2015, 22:16
Witam Was Kochane cieplutko i serdecznie, piszę tego posta do Was, bo potrzebuję porady innych użytkowniczek. Ostatnio moja przyjaciółka wyświadczyła mi bardzo dużą przysługę. W trakcie mojego wyjazdu służbowego opiekowała się moim mieszkaniem, podlewała kwiatki, dbała o mój mały zwierzyniec. Jestem jej niesamowicie wdzięczna, bo to był dość niespodziewany wyjazd, a ona bez niczego pospieszyła mi z pomocą. Chce jej kupić prezent. Czy uważacie, że karafka kryształowa nadaje się dla 30-latki?

MRGRAHAM1595
12-05-2015, 12:49
Pomysł w sumie całkiem niezły, ale moim zdaniem nie dla tak młodej osoby. No chyba, że kupisz taką ładną, ale jednocześnie klasyczną np. do wina, bo to pije prawie każda kobieta ;).
Jak nie sama, czy z partnerem do obiadu czy kolacji, to z koleżankami na piątkowej "kawce" ;).
Ja przynajmniej tak bym zrobiła :) Ale Ty znasz koleżankę i wiesz jaka jest.

nathanael2823
12-05-2015, 17:01
To owszem, zależy od wielu czynników czy taki prezent się spodoba, ale myślę, ze jako taka miła ozdoba taka karafka będzie stanowić miłe zaskoczenie. Dowód wdzięczności za taką pomoc jest bardzo dobrym pomysłem.

ALAINA1952
12-05-2015, 17:08
No właśnie, taka karafka kryształowa (http://witeks.pl/szklo-bezbarwne-karafki) to dla jakiejś cioci się bardziej nadaje, czy babci, a nawet dla szefa wielkiej korporacji:-) Żartuję oczywiście:-) słuchaj, jeśli twoja koleżanka lubi jakieś tam alkohole, to zawsze możesz jej sprawić taki praktyczny prezent, który jej się przyda:-) pytanie tylko, czy jej się faktycznie przyda taka karafka? Nie wiem, nie znam jej sama musisz to ocenić;_)

Interdanica1384
14-05-2015, 10:31
Według mnie taka karafka nie nadaje się dla tak młodej osoby. Taki prezent nadaje się dla bardziej dojrzałej osoby. Zastanów się nad kupnem czegoś nowoczesnego np. doniczki, lampki, która podkreślałaby wystrój wnętrza.

jolka
17-05-2015, 21:24
nadaje się jak najbardziej, ja bym się sama z takiego prezentu ucieszyła

szalona
13-10-2015, 11:26
A może skorzystać z propozycji http://tzch.pl/ Jest sporo propozycji od ładnych ubrań, po zegarki. Mnie się bardzo podobają zegarki z tych małych z ładnymi bransoletkami. Towar jest sprowadzany z USA i Azji, ale płacimy w złotówkach.

femme.m
28-10-2015, 18:30
Ja bym kupiła coś bardziej uniwersalnego niż karafka.

dorthy.carroll
01-03-2022, 19:30
Uważam, że karafka to super pomysł na prezent. Warto jednak, zdecydować się na taką, która rzeczywiście jej posłuży. Zastanów się co koleżanka lubi najbardziej pić - może to wino, a może jakieś dobre whisky? Wtedy najlepiej uda się dobrać dla niej odpowiedni dekanter ;)

andromeda23
17-02-2023, 11:44
Na pewno takie sprawy są bardzo ważne, ale czy zastanawialiście się kiedyś nad tym jaki prezent dla konesera whisky warto wybrać? Uważam, ze takie rzeczy są na pewno dostępne w sklepie https://zamowprezent.pl/hobby/prezent-dla-konesera-whisky i właśnie dlatego ja również się na nich skupiam.