PDA

View Full Version : niebanalne t-shirty


erwineuro1772
12-05-2015, 08:20
Witajcie, mam takie szybciutkie pytanko: czy widział ktoś z was w necie może jakieś takie koszulki, ale takie niebanalne t-shirty, nie oklepane, z kotkami, pieskami czy małpkami:-) chodzi mi bardziej o takie jajcarskie, z jakimiś dowcipnymi napisami, mogą być też „obrazki” na takich koszulkach, aby to było coś kolorowego i odjazdowego, nie jakieś tam słodkie miziu – miziu... Chcę sobie sprawić taki prezencik, a nawet dwa, bo mam okazję i mam ochotę i mam kaskę:-) Możecie podesłać jakieś pomysły, jakieś linki, cokolwiek? Dzięki z góry:-)

Alexander94
12-05-2015, 10:05
Hello ;-) tak jasne, że są takie stronki, tam naprawdę można znależć designerskie niebanalne t-shirty (http://neverever.pl//t-shirty-topy-weekend/), super sprawa , a i ceny są spoko, także warto poklikać bo jest sporo takich sklepów w sieci.Teraz na wiosnę trzeba działać więc do dzieła klikamy i kupujemy ;-)

Bolebor1682
12-05-2015, 15:51
Dokładnie, teraz coraz więcej jest w necie głównie propozycji takich jajcarskich – nie dość, że napis jest z pomysłem, to jeszcze kształt koszulek jest często... inny:-) sama takie widziałam, jak szperałam po sklepach internetowych :-) nie będziesz miała problemu z wyborem czegoś oryginalnego, zapewniam cię :-) powodzenia w szukaniu i udanych zakupów:-)

supererika2356
12-05-2015, 17:03
Niebanalne t-shirty to chyba nie tylko te "jajcarskie". Takich śmiesznostek w necie jest bardzo dużo, tylko mam wrażenie, że to wszystko się powtarza. W necie widziałam faktycznie niezwykłe t-shirty, ale nie były śmieszne. Wyróżniają się zdecydowanie dobrym projektem graficznym i takie uznałabym za niebanalne. No ale co kto lubi. Powodzenia w szukaniu.

netxiomara86
12-05-2015, 19:48
Witaj, ale czy to muszą być takie typowo jajcarskie t-shirty? Nie moja kaska, ale chyba fajniej wybrać coś unikalnego, nietypowego i niepowtarzalnego, Śmieszne, zabawne t-shirty z łatwością znajdziesz w internecie, sporo sklepów ma je w swojej ofercie. A może kup jeden zabawny,a drugi unikalny? Tylko dobrze dobierz swój rozmiar. Pozdrawiam.

femme.m
03-06-2015, 11:08
Ja tam wolę klasyczne koszulki.

funri
09-06-2015, 13:29
ja jednak lubię trochę poszokować:)

katakata
11-06-2015, 13:13
Czasami fajnie poszokować nadrukiem na t-shircie :)