PDA

View Full Version : domowe gadżety


Lennykrk2584
14-05-2015, 14:51
Cześć wszystkim, a szczególnie maniakom ( maniaczkom ) urządzania mieszkania! Mam na tym punkcie świra i ciągle poszukuję nowych rozwiązań. Ostatno nawiedziło mnie na wszelkie możliwe pudełeczka, pojemniczki, kosze- wszystko, gdzie można schować wszystkie szpargałki, przyprawy, wszelkie drobiarzczki. Głównie są plastikowe i metalowe, ale chciałabym mieć jakieś drewniane rzeczy, żeby nie było tak ... sztucznie. Wiecie, o co mi chodzi. Pomysły, pomysły!

Lesa1984
14-05-2015, 20:19
Hej, wiesz co, ja w domu mam taką piękną, drewnianą skrzynię. Kupiłam ją w takim sklepie z dawnymi rzeczami i jej zakup to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Nie tylko jest bardzo pojemna i mogę w niej trzymać sporo rzeczy, co na dodatek spełnia rolę dekoracyjną. Poza skrzynią mam jeszcze kilka pudełek i kupowałam je w sklepach internetowych.

IgorMistrz76
15-05-2015, 09:04
Zależy, jakiego rodzaju skrzyneczki i walizeczki cie interesują. Jeśli w stylu IKEA, to wiadomo, gdzie masz się udać na zakupy:-) jeśli w stylu norweskim, to sklepy internetowe, jeśli w stylu kolonialnym, to sklepy kolonialne, jeśli w stylu artystycznym, to wszelkie sklepy, stacjonarne i internetowe z dekoracjami de coupage, galerie i tego typu instytucje:-) antykwariaty też:-)

Kaśka
15-05-2015, 10:21
Może poszperaj sobie jeszcze w Black Red White?
http://www.brw.com.pl/ - na pewno znasz sklep. W sklepach stacjonarnych maja bardzo często takie dodatki na swoich wystawkach chociaż powiem Ci,że największy wybór jest w ich sklepie internetowym. Warto jest sobie zajrzeć i poszukać.
Ostatnio zamawiałam tam kilka dodatków do salonu. Totalnie zakochałam sie w takich lampionach - sprawiłam sobie dwa.
OBecnie szukam koszyczków z trawy morskiej, które pasowałyby do nich kolorem .
http://www.brw.com.pl/gfx/brw/_thumbs/sklep_oferta/8878/THK-054332_XL,l1OUwmKbZlOY5YVUlA.jpg

Romana1324
15-05-2015, 11:06
a będą Ci takie kosze drewniane (http://dm-system.pl/drewno-polimerowe/kosze-drewniane/) i pudełeczka pasować do wnętrza. Bo się okaże po zakupie, że pasuje jak świni siodło i się wkurzysz że zapłaciłaś za takie coś troszkę kasy a wygląda to mega obciachowo.