PDA

View Full Version : Karpacz :)


hipergilda85
20-05-2015, 18:11
Witajcie :)

Chciałabym się Was poradzić w sprawie prezentu dla mamy :). Wiadomo, za chwilę dzień matki, natomiast początkiem czerwca moja mama ma jeszcze urodziny, z tej okazji chciałam jej zorganizowac jakis wyjazd wypoczynkowy. Jesteśmy z dolnego śląska, więc pomyślałam o Karpaczu. Czy mozecie polecić tam jakiś fajny hotel? Najlepiej ze spa albo przynajmniej z basenem :).

drbobbye92
22-05-2015, 08:31
Obecnie powstaje coraz więcej hoteli, więc taki hotel w Karpaczu (http://hotelgreno.pl/hotel) to nie problem. Nie powinnaś więc mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego. Wpisz np. w wyszukiwarkę hotel z basenem w Karpaczu. Bazę hoteli znajdziesz również na portalu miejskim.

SzefNana1768
24-05-2015, 06:43
Witaj :-) super pomysł. Szczególnie, że Mama ma okazję 2 w 1 czasie, taki wyjazd da jej relaks i chwilkę odpoczynku od codzienności.Ja również myślę, że ze znalezieniem fajnego miejsca w karpaczu nie będziesz mieć problemu. Wpisz sobie hasełko właśnie hotele i wyskoczy Ci parę propozycji takich miejsc.

PROJEANNINE2097
25-05-2015, 06:42
Dość oryginalny pomysł na prezent. Myślę, że mama będzie zadowolona, moja na pewno by była. Ale dzień matki już jutro- więc chyba wypadałoby jej wręczyć ten karnet jutro... to więc może troszkę glupio wyjść- mamo , to na dzień matki I na urodziny... Chociaż, z 2 strony, powinna sama na to wpaść, a na urodziny dostać np. misia i będzie elegancko.

elka77
01-06-2015, 14:07
Jeśli lubi takie okolice to nie powinna mieć nic przeciwko.

zulma
01-06-2015, 17:01
Super pomysł :)
Tylko pozazdrościć pomysłowej córki ;)

Emily
10-06-2015, 20:57
Ponoć w Karpaczu jest cudownie, chyba sama zafunduje mojej mamie za rok taki prezent :D super pomysł ;)

wala
05-04-2022, 07:42
Karpacz to bardzo malownicza miejscowość. Trzeba jednak wiedzieć, kiedy się tam wybrać, żeby najwięcej wyciągnąć z takiego wyjazdu. Tutaj: https://rezydencjakarpacz.pl/kiedy-najlepiej-wybrac-sie-do-karpacza/ możesz przeczytać, kiedy najlepiej pojechać do Karpacza.