PDA

View Full Version : tapeta łazienkowa


michaell66
29-05-2015, 11:20
Witajcie Drogie Klubowiczki...
Ostatnio nurtuje mnie remont mojej łazienki.Zastanawiam się nad tapetą łazienkową tylko nie wiem jak to się sprawdzi oraz jakie trwałe to jest.Czy taka tapeta łazienkowa wytrzyma dłuższy czas i gdzie mogę ją zakupić. Z góry dzięki za info.

hakutra
31-05-2015, 16:39
Nie słyszałam nigdy o czymś takim... Musi być chyba na specjalnym kleju i ze specjalnego materiału, bo w łazience często paruje, zatem do tapety dostaje się woda. Z tego powodu może szybko odpaść, więc nie wiem, czy tapetowanie to dobry pomysł... Może być krótkotrwały efekt, ale na pewno bardzo oryginalny. Nie widziałam, by ktokolwiek coś takiego miał.

ahnieha
31-05-2015, 20:12
Technologia tak bardzo poszła do przodu, że w dzisiejszych czasach istnieją specjalne tapety łazienkowe ;) Wydaje mi się, że taka tapeta odpowiednio zabezpieczona przed wilgocią i na odpowiednim kleju powinna zdać egzamin ;) Poza tym, to nowoczesne rozwiązanie, które rzadko kto stosuje ;) Na Twoim miejscu poczytałabym o tym w sieci i w sieci również dokonałabym zakupu ;)

michaell66
01-06-2015, 08:05
Może i masz rację. Faktycznie trzeba się porozglądać i wziąć do roboty bo czas leci. Może jakiś sprawdzony sklep ktoś zna. Ewentualnie może ktoś z was już kupował coś podobnego. Do końca nie wiem w jaką branżę uderzyć.