PDA

View Full Version : Czy warto korzystać z usług dekoratora?

ExtraPierre75
04-06-2015, 19:41
Witajcie drogie Panie :)

dziś mam do Was ogromną prośbę w zakresie zmiany wnętrza mieszkania. Mamy dość małe mieszkanie i niestety urządzanie wnętrz (http://urzadzamypodklucz.pl/urzadzanie-mieszkania) nie należy w naszym przypadku do najłatwiejszych. Sami staraliśmy się jakoś sobie poradzić w tym temacie ale nie bardzo nam to wyszło - niestety ale nie potrafimy umieścić wszystkich niezbędnych elementów tak by wszystko razem praktycznie wyglądało. Korzystałyście może kiedyś z pomocy dekoratora bądź architekta wnętrz? Myślicie, że warto zlecić im taką pracę?

nilenka
08-06-2015, 07:33
Ja też jakiś czas temu borykałam się z tym problemem, choć jak się później okazało przyniosło mi to bardzo wielka frajdę i dużo przyjemności ... początkowo też chciałam skorzystać z jakiegoś projektanta czy architekta wnętrz jednak poradziłam sobie sama i bardzo się cieszę, początkowo korzystałam głównie z inspiracji z internetu a później to już samo poszło

ExtraAyanna1993
09-06-2015, 07:47
Ja też mam niewielkie mieszkanie i borykałam się z tym samym problemem, co Ty. Nie stać mnie niestety lub stety było na speca od aranzacji wnetrz, wiec musiałam sama sobie poradzić. Nie narzekam, to naprawdę świetna zabawa, wkręciłam się w to :). Korzystałam z propozycji z różnych katalogów, stron w internecie i przeszlam sie do ikei parokrotnie, bo to, co oni tam potrafia stworzyc na malych powerzchniach to mistrzostwo swiata :)

ExtraPierre75
09-06-2015, 22:22
Jak tak czytam nilenka to mam ochotę sama pobawić się w takiego specjalistę i zrobić coś szalonego we własnym domu! Obawiam się jednak, że moje pomysły mogą być zbyt szalone i efekt wyjdzie przesadzony, przeaaranżowany i wogole wszystko będzie przeee!

Widzę sporo ciekawych pomysłów w sieci jednak do każdego mam jakąś uwagę - nie wiem czy moje zmiany wprowadzą dobry efekt czy nei i chyba dlatego tak się boje

zulma
10-06-2015, 09:29
Na pewno sporo rzeczy to ułatwia.
Sama kombinuję teraz, jak przearanżować mieszkanie, żeby było bezpieczne dla dziecka. Tu: http://optimisci.pl/50-sposobow-na-bezpieczny-dom-dla-twojego-dziecka/ znalazłam sporo przydatnych wskazówek, ale i tak łatwo nie jest.
Z dekoratorem na pewno byłoby łatwiej. Tylko, że takie usługi kosztują, a nie każdy ma wolne środki na ten cel.

Adelka
17-06-2015, 06:34
Witajcie drogie Panie :)

dziś mam do Was ogromną prośbę w zakresie zmiany wnętrza mieszkania. Mamy dość małe mieszkanie i niestety urządzanie wnętrz nie należy w naszym przypadku do najłatwiejszych. Sami staraliśmy się jakoś sobie poradzić w tym temacie ale nie bardzo nam to wyszło - niestety ale nie potrafimy umieścić wszystkich niezbędnych elementów tak by wszystko razem praktycznie wyglądało. Korzystałyście może kiedyś z pomocy dekoratora bądź architekta wnętrz? Myślicie, że warto zlecić im taką pracę?

Wiesz oczywiście,że nie należy to do najtańszych rozwiązań? Sama również się swego czasu nad tym zastanawiałam ale zrezygnowałam ponieważ doszłam do wniosku,że o wiele większą satysfakcję da mi samodzielne zaprojektowanie mieszkania.
Proponuję poprzeglądać sobie blogi wnętrzarskie.Możesz również zajrzeć sobie do sklepu Black Red White: http://www.brw.com.pl/ - z uwagi na to,ze na stronie jest bardzo wiele przykładowych aranżacji pokazujących jak może wyglądać Twoje mieszkanie. Znajduje się tam również spory wybór dekoracji do mieszkania.

femme.m
30-06-2015, 14:27
Warto, ale to kosztuje.