Klub >
DOM >
Ogród > Jaką szklarnię wybrać do małego ogrodu?
View Full Version : Jaką szklarnię wybrać do małego ogrodu?
agataa12
07-10-2021, 14:18
Cześć wszystkim. Mam zamiar zacząć hodować warzywa, dlatego zastanawiam się nad zakupem szklarni. Nie mam dużo miejsca w ogrodzie, dlatego myślałam o jakiejś mniejszej, ale z drugiej strony nie chcę żeby była zbyt mała, bo wtedy nie zmieszczę tam dużo roślin. Mój wzrok przykuła ostatnio taka szklarnia zielona 190 x 250 (https://sklepatk.pl/szklarnie-ogrodowe/184-szklarnia-475m2-plantiflex-zielona-190x250cm-poliweglan-6mm-4054788003547.html). Myślicie, że ma wystarczające wymiary do takiego przydomowego ogrodu?
dertom122
29-03-2022, 12:09
Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://botanic.com.pl/ . Właśnie tutaj niedawno kupiłam szklarnię ogrodową, która wyróżnia się wysoką jakością i bardzo dobrą ceną także warto na nią postawić
Cześć. Dziewczyny, polecam wam aluminiowe szklarnie ogrodowe. Swoją kupowałam w sklepie Gutta https://www.guttasklep.pl/szklarnie-aluminiowe z darmową dostawą. Mam ten najmniejszy model, bo dla naszej trójki zdecydowanie wystarczy. Na dachu jest okienko, które można uchylić. Można również dokupić stolik roboczy, który zdecydowanie się przydaje.
Taka szklarnia to super sprawa
Mateuszeks
06-10-2022, 10:20
Osobiście polecam szklarnie z poliwęglanu. Miałem zwykły tunel foliowy ale nie przetrwał jednego sezonu. Teraz moje rośliny owadożerne (https://muraszek.pl/kategoria/rosliny-owadozerne/) hoduje w szklarni z poliwęglanu i śpię spokojnie.
Wszystko co potrzebne do zadbania o ogród znajdziecie na https://www.sklepdaglezja.pl/blog/kupuj-tanio-i-bezpiecznie-nasiona-warzyw-przez-internet to naprawdę świetnei wyposażony sklep!
vBulletin v3.5.4, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.