PDA

View Full Version : Mieszkania w Warszawie - gdzie najlepiej?

krycha112
22-06-2015, 17:44
Niedługo przeprowadzam się do Warszawy i zastanawiam się w jakiej dzielnicy najlepiej szukać mieszkania. Z punktu widzenia mojego przyszłego miejsca pracy najdogodniejszymi dzielnicami byłyby - Mokotów, Ursynów lub Wilanów. Jak tam wygląda sytuacja na rynku mieszkań w tych dzielnicach? Ktoś się może orientuje czy w ogóle to są dobre lokalizacje jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe. Oczywiście odległość od miejsca pracy jest ważna, ale może inne dzielnice byłby lepszy wyborem... Może ktoś się orientuje w temacie.

Naranrea
23-06-2015, 10:20
Z tego co wiem to Mokotów jest najprężniej rozwijającą się dzielnicą w ostatnim czasie:) A jakiego mieszkania szukasz? Coś na wynajem czy może do kupna? ? Bo jeżeli chodzi o rynek pierwotny to na Mokotowie buduje się bardzo dużo nowych mieszkań:) Myślę, że Mokotów jest sensownym wyborem, bo jest to dzielnica bardzo dobrze skomunikowana z całym miastem:)

poludnica
24-06-2015, 07:36
Jeżeli już decydujesz się na kupno mieszkania to weź pod uwagę to gdzie pracujesz żeby nie mieć zbyt daleko do pracy ponieważ spędzanie kilku godzin dziennie na dojazdach to nic przyjemnego. Mokotów jest piękną dzielnica to prawda ale przy tym chyba najdroższą dlatego warto wziąć pod uwagę też to, ale jeżeli odpowiada ci Mokotów to tam nie będziesz miała problemu z kupnem mieszkania

krycha112
24-06-2015, 13:37
Jeżeli już decydujesz się na kupno mieszkania to weź pod uwagę to gdzie pracujesz żeby nie mieć zbyt daleko do pracy ponieważ spędzanie kilku godzin dziennie na dojazdach to nic przyjemnego. Mokotów jest piękną dzielnica to prawda ale przy tym chyba najdroższą dlatego warto wziąć pod uwagę też to, ale jeżeli odpowiada ci Mokotów to tam nie będziesz miała problemu z kupnem mieszkania

No właśnie akurat z Mokotowa nie będę miała zbyt daleko do miejsca pracy, chociaż wiadomo, że ruch uliczny w Warszawie jest niestety dosyć spory... Jeśli chodzi o cenę za metr kwadratowy mieszkania w danej dzielnicy to wiadomo, że może to się znacznie różnić w zależności od konkretnej lokalizacji i otoczenia. Zapewne na Mokotowie można dostać zarówno bardzo drogie, jak i dosyć tanie mieszkania...

femme.m
30-06-2015, 14:24
Najlepiej na Mokotowie :)