PDA

View Full Version : Gdzie zamieszkać podczas prowadzonej budowy?


beatrycze
22-07-2015, 10:55
Witajcie! Pochodzę z okolic Białegostoku i zajmuję się budową i wykańczaniem domów, niestety w naszej okolicy nie ma zbyt wiele zleceń, dlatego postanowiłam z mężem, że poszukamy zleceń na terenie całej Polski i zainteresowanie jest duże, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Wrocław. Tam otrzymaliśmy propozycję budowy wielorodzinnego domu wraz z wykończeniem, więc zakres pras przynajmniej na rok. Niestety pojawił się mały problem, ponieważ nie wiemy, gdzie wybrać nocleg dla naszych pracowników;/ Z jakim wyprzedzeniem trzeba coś rezerwować? Znajdziemy coś na obrzeżach miasta?

Fucz
22-07-2015, 12:16
na obrzeżach miasta na pewno będzie taniej niż w centrum. Ale jak będziecie mieć zlecenie gdzieś daleko od miejsca noclegowego to będzie tracić czas na dojazdy a jeszcze jak Wam przyjdzie jechać przez całe miasto to współczuje. Wrocław jest duży i wiecznie zakorkowany.

zuziarad34
22-07-2015, 16:18
Oj, bez przesady z tymi korkami:-) A co do noclegów, to zależy wszystko od ceny i od liczby osób, jaką będziecie musieli zakwaterować, a także od lokalizacji. Ale spokojnie, tego jest całe mnóstwo we Wrocławiu:-) Ja jestem za hostelami, one naprawdę dają radę, bo studentów tam nie brakuje, więc i konkurencja duża, i ceny konkurencyjne i jakość obsługi bardzo wysoka, także można się decydować:-) hotele pracownicze - to druga opcja:-) pole namiotowe - trzecia (:-)) żartuję, zobacz sobie ofertę tutaj, może ci podpasuje http://kwaterydlafirm.pl/noclegi-we-wroclawiu:-) Możecie wytargować taniej, jeśli to będzie na cały rok zakwaterowanie:-)

Misia99
22-07-2015, 17:50
Kojarzę kilka kwater pracowniczych zlokalizowanych w rejonie Wrocławia - bez problemu Google pomaga. Ale pomyślcie może o jakiś pokojach agroturystyki - nie wiem ilu macie pracowników ale pewnie nie jest to dwóch tylko sporo więcej a taka agroturystyka zdecydowanie obniża koszty. Zawsze też można popytać właścicieli większych domów - może zechcą zarobić?

Bereniker
22-07-2015, 21:17
Witaj. We Wrocławiu spokojnie uda się Tobie znaleźć zarówno kwatery pracownicze, jak i hotele dla pracowników. Kwatery bardziej przypominają mieszkania. Często można w nich znaleźć wyposażone kuchnie, telewizor. W niektórych pokojach mogą być również łazienki. Na pewno warto wcześniej za tym się rozejrzeć, wtedy znajdziecie ciekawsze miejsca do noclegu.