PDA

View Full Version : W jakiej dzielnicy Krakowa warto jest zamieszkać


Kaśka
23-07-2015, 12:35
Może ktos z Was jest z Krakowa?Jakie dzielnice polecacie? A jakie odradzacie?I jak kształtują się tam ceny nieruchomości. Naprawdę są takie wysokie?

dorocina
24-07-2015, 05:29
Może ktos z Was jest z Krakowa?Jakie dzielnice polecacie? A jakie odradzacie?I jak kształtują się tam ceny nieruchomości. Naprawdę są takie wysokie?

Kraków do najtańszych miast nie należy.I w sumie nic dziwnego ponieważ oferuje bardzo dobre perspektywy na rozwój. Oraz na znalezienie lepszej pracy. W centrum jest bardzo drogo. Tanio jest na Nowej Hucie ale tam nie polecam mieszkać bo jest niebezpiecznie oraz brzydko. Przyjemnie jest jeszcze na Bronowicach. Jeśli chcesz się rozeznać z cenami mieszkań możesz jeszcze zerknąć sobie tutaj:
http://www.findelio.pl/ - na stronie znajduje sie wyszukiwarka mieszkań deweloperskich.Masz tam obecnie zestawienie wszystkiego co się buduje.

femme.m
31-07-2015, 11:52
Na Prądniku jest spokojnie.

marmoladka
21-07-2016, 18:32
Prądnik, Czyżyny, ogólnie ja wolę północną część miasta. Jeśli chodzi o ceny to są naprawdę różne. Najlepiej skorzystac z biura nieruchomości, agent znajdzie mieszkanie cenowo dostosowane. NowodworskiEstates są dobrzy, biuro mają na ul. Szlak na przykład

Majka89
12-09-2016, 12:52
A czy możecie polecić miejsce, w którym warto w Krakowie wynająć biuro? Zależy mi głównie na tym, aby lokal był nowoczesny, najchętniej w nowym budownictwie i dobrze skomunikowany z resztą miasta, a także z dworcem i lotniskiem. Słyszałyście o tej wyszukiwarce: http://www.officemap.pl/search/list/?city=krakow? Natknęłam się na nią przez przypadek i znalazłam kilka ciekawych ofert, ale wciąż się waham, którą dzielnicę miasta wybrać, byłabym więc wdzięczna za każdą pomoc.