PDA

View Full Version : Męski zawód - szkolenia


Ideoloz
08-12-2021, 09:18
Witam,
Jak wiadomo coraz więcej osób stara sie szukać pracy mniej fizycznej a bardziej techniczne. Jednak co możemy powiedzieć o szkoleniach na specjalistyczne pojazdy np. Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem

Widziałem takie szkolenia na https://www.educrane.pl/obsluga/ tylko co oznaczają takie wózki? Czy są to takie na samochodach czy może cos innego jak wózek widłowy?

Witkowa
31-01-2022, 10:17
Wybór różnego rodzaju szkoleń i kursów jest dzisiaj na rynku naprawdę ogromny. Każdy może znaleźć coś dla siebie. W wielu różnych branżach bardzo ważna jest na przykład profesjonalna obsługa klienta szkolenie (https://www.humanskills.pl/szkolenia_otwarte/profesjonalna-obsluga-klienta/) z tego zakresu na pewno więc warto sobie zrobić ;)

ami_dudek
31-01-2022, 11:05
Wszystko zależy też od tego, co dla kogo jest ciekawe. Każdy ma przecież inną pracę i zainteresowania. Myślę, że niektórych z Was może zainteresować na przykład kurs adr cysterny: http://kursadr.lublin.pl/ . Polecam rzucić okiem na ich ofertę.