PDA

View Full Version : Czy małe dziecko można zabrać na rejs statkiem?


Fantazja30
29-07-2015, 14:35
Czy małe dziecko można zabrać na rejs statkiem?
jak to wygląda jesli chodzi o bezpieczeństwo?

AleksandraN
30-07-2015, 07:04
Wydaje mi się, że tak - jeśli normalnie masz malucha przy sobie, pilnujesz itd,
to kwestia bezpieczeństwa taka jak i w aucie, samolocie, czy autobusie.
Nie sądzę, żeby tutaj była jakaś wielka różnica, a jeśli chodzi o kołysanie to akurat
szkraby są do tego przyzwyczajone, więc żaden kłopot:)
Zerknij sobie na http://rejsy.pl/ jeśli chodzi o wybór takiej wycieczki,
mają całą masę ofert od różnych armatorów i ceny ok jak na taką przygodę,
więc myślę, że warto.

femme.m
26-09-2015, 20:19
Można, jeśli nie ma choroby lokomocyjnej ;)

khodkiewicz
12-03-2024, 12:27
Moim zdaniem rejs statkiem po Wiśle może być bardzo ciekawą atrakcją dla rodziny z dzieckiem! Jest to doskonały sposób na spędzenie czasu razem, który może być zarówno relaksujący, jak i pełen przygód. Podczas takiego rejsu cała rodzina będzie miała okazję podziwiać piękne widoki i malownicze krajobrazy Krakowa. Dla dzieci może to być fascynujące doświadczenie, gdy będą mogły obserwować miasto z zupełnie innej perspektywy.

eheller
13-03-2024, 10:43
Wszystko zależy od danej wycieczki. Sprawdzaj w informacjach o rejsie.

jenet
17-03-2024, 18:28
Wybierając się na rejs statkiem, warto się do niego odpowiednio przygotować i poszukać pomocnych informacji. Przygotowanie do rejsu statkiem obejmuje nie tylko pakowanie odpowiedniego bagażu, ale także zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa na morzu, planem podróży oraz warunkami pogodowymi. Szukanie pomocnych informacji może obejmować konsultację przewodników turystycznych, stron internetowych specjalizujących się w tematyce morskiej https://sucha24.pl/artykul/co-powinienes-wiedziec/1213175 , a także rozmowę z doświadczonymi żeglarzami

Karol83
18-03-2024, 05:24
Myślę, że jest to zbyt duże ryzyko.

rhyatt
25-03-2024, 19:21
Również jestem ciekawa. Zastanawiałam się nad takimi wakacjami...