PDA

View Full Version : fachowcy..


Mikaela
04-08-2015, 18:50
Moja nieduża firma ma na stanie 2 wózki widłowe- przy przeglądzie okazało się że ogumienie jest do wymiany. I pan fachowiec nie słuchając moich sugestii że chcę wymiany opon na Prestige Tyres próbował namówic mnie na jakieś najtańsze, które mam wrazenie że po miesiącu by sie posypały. Czy fachowcy zwsze traktuja kobiete jak kogos kto w ogole sie nie zna na niczym?

majkonw
12-08-2015, 20:33
niestety ale też dość często spotykam się z takim traktowaniem Pań mimo, że jestem facetem. otóż pracuję w firmie, w której jest wielu facetów w sumie to sami mężczyźni no i często po jakieś drobiazgi przychodzą Panie... a ci za wszelką cenę chcą im pokazać ze sie nie znajdują. żenua

femme.m
31-08-2015, 13:31
Niestety, ale tak jest...

ewelinaaa2
01-09-2015, 21:41
Moja nieduża firma ma na stanie 2 wózki widłowe- przy przeglądzie okazało się że ogumienie jest do wymiany. I pan fachowiec nie słuchając moich sugestii że chcę wymiany opon na Prestige Tyres próbował namówic mnie na jakieś najtańsze, które mam wrazenie że po miesiącu by sie posypały. Czy fachowcy zwsze traktuja kobiete jak kogos kto w ogole sie nie zna na niczym?


Często tak jest. Daj mu do zrozumienia ze nie zyczysz sobie takiego traktowania.