PDA

View Full Version : Kawa z kawiarki dobra jak każda inna?


kwiecienplecien
17-08-2015, 10:32
Ktoś z was miał okazję przekonać się, czy kawa z kawiarki będzie tak samo dobra jak np. kawa z kawiarni?
Nie mam kasy na ekspres, a nie chcę też codziennie wydawać małej fortuny na kawę z kawiarni...

marzycielkazostendy
18-08-2015, 08:40
Myślę, że jeśli nauczysz się o co chodzi z parzeniem kawy w ten sposób, to w pewnym momencie nie będziesz widziała różnicy między domową, a tą z kawiarni.
Wybierz dobrej jakości urządzenie. Widziałam takie kawiarki na indukcję i nie tylko w Cook Store (http://www.cookstore.pl/indukcja,c233.html).
Poczytaj też w internecie jak powinno się parzyć kawę z jej zastosowaniem. Może znajdziesz przepisy też na bardziej fantazyjne odmiany tego napoju :)

eliza104
19-08-2015, 11:44
Oczywiście, że jest dobra. Najważniejsza jest sam rodzaj kawy, to on najwięcej tu robi.

Witkowa
07-03-2019, 21:29
Ja też kiedyś piłam kawę z kawiarki, ale od kiedy kupiłam sobie ekspres do kawy, nie wróciłabym już do tego sposobu :) Kawa z ekspresu jest jednak o niebo lepsza ;) Teraz ekspresy wcale nie są już takie drogie, zobacz sobie ofertę na stronie https://www.swiatekspresow.pl/domowe-ekspresy-do-kawy/, jak widać zakres cen jest tam bardzo szeroki :) Znajdzie się coś na każdą kieszeń :)

Felka
13-03-2019, 16:46
Ważne jest też w czym taką kawkę pijesz.Nie każdy wie,że inaczej będzie smakowała kawka podawana w szklance,inaczej ta w kubku, a jeszcze inny,bardziej wyrafinowany smak ma kawa pita z filiżanki porcelanowej.Porcelana sprawia,że kawa smakuje jak poezja,świetnie wydobywa z niej pełen aromat i smak.Porcelana sprawia,że my sami pijąc z niej czujemy się wyjątkowo i stylowo.Warto więc kupić sobie zastawę stołową z porcelany i wreszcie smakować wszystkie potrawy jak należy.Sklep https://wszystkodokuchni.eu/porcelana-na-sztuki,cp1867,pl.html nam to umożliwia.