PDA

View Full Version : Jak znaleĽć dobr± ekipę remontow±?


muszkieterka
14-09-2015, 12:09
Boję się na sam± my¶l o remoncie, dlatego już teraz zastanawiam się jak znaleĽć dobr± ekipę remontow±.
Może przychodzi wam co¶ do głowy? Jak szukać i jak stwierdzić czy dana ekipa będzie ok?

kwiecienplecien
14-09-2015, 17:40
Ja zawsze jak nie wiem na co się zdecydować albo nie mam o czym¶ zielonego pojęcia, rozpytuję w¶ród znajomych.
Wydaje mi się, że w ten sposób łatwiej znaleĽć kogo¶ rzetelnego. Z tego co wiem, w Warszawie takimi remontami zajmuje się np. ta ekipa: http://www.warszawa-remonty.com.pl/
Może warto byłoby sobie poczytać dokładniej jak± maj± ofertę. Widziałam, że robi± i glazurę, i parkiety, i elektrykę czy hydraulikę.
Czyli wła¶ciwie wszystko.

iolanta
21-09-2015, 09:01
Najlepiej oczywi¶cie wzi±ć kogo¶ z polecenia. Jednak wiadomo, że nie zawsze tak się da - na przykład gdy przeprowadzamy się do nowego miasta i nikogo tam nie znamy. Opinie w internecie mog± być pomocne, ale nie sugerowałabym się nimi zbytnio, bo wiadomo, że każdy może napisać samemu co¶ o własnej firmie. Dobrze jest, gdy mamy możliwo¶ć obejrzenia efektów pracy danej ekipy - czy to na zdjęciach, czy jeszcze lepiej na żywo w którym¶ mieszkaniu. Wtedy mamy pewno¶ć, że jest ot rzetelna firma i ewentualnie wiemy na co zwrócić im uwagę, żeby wszystko było po naszej my¶li.

femme.m
24-09-2015, 19:49
To chyba nierealne znaleĽć kogo¶ uczciwego w tej branży.