PDA

View Full Version : Szko³y podstawowe Warszawa


AnnaMarie711
11-02-2022, 16:25
Szukam szko³y podstawowej dla syna w Warszawie. Przeprowadzamy siê na ¶ródmie¶cie i nie mam tu rozeznania w dobrych szko³ach, jak najbardziej mo¿e byæ prywatna. Widzia³am ju¿ kilka, czyta³am opinie i zastanawiam siê nad Te Vizj± Okopowa, du¿o fajnych rzeczy oferuje ona dla dzieci.

Greysowa
14-02-2022, 12:09
Centrum to z jednej strony bardzo dobra lokalizacja, no ale z drugiej te¿ wiadomo, ¿e w godzinach szczytu mo¿e byæ masakra. No ale jest dobra komunikacja miejska co nie:) Te Vizja Okopowa bardzo dobrze siê sprawdzi, szczególnie fajne jest to, ¿e od przedszkola do liceum ju¿ dzieci mog± zaliczyæ tu edukacje;) Nauczyciele s± spoko, a to te¿ jest wa¿ne.

SteffAnja
16-02-2022, 20:26
A ja to te¿ jestem za prywatnymi. P³aci siê, ale jak siê przeliczy koszty to wcale nie wychodzi to drogo, bo wiele kosztów dodatkowych odchodzi, s± ju¿ w pakiecie;) Dodatkowe zajêcia to co¶ co jest super, dziecko mo¿e w nich przebieraæ do woli. Tak to wygl±da w³a¶nie w Te Vizji.

monimm82
18-02-2022, 13:20
Dla dzieci to co najlepsze co nie;) Ja jeszcze mam czas, na razie powoli rozgl±dam siê za przedszkolem. Biorê te¿ pod uwagê prywatne, szczególnie, ¿e mam bardzo dobre w okolicy. Te Vizja niestety za daleko, a te¿ w³a¶nie dobre opinie s³ysza³am.

Melaska
18-02-2022, 18:48
Serdecznie polecam Te Vizje. Szko³a od razu na mnie bardzo dobre wra¿enie zrobi³a, g³ownie super podej¶ciem do nauki, nie takim jak w ka¿dej szkole. Grupy zajêciowe nie s± tak liczne i ka¿de dziecko mo¿e liczyæ na uwagê nauczyciela i pomoc

dertom122
01-03-2022, 12:20
Do nas do szko³y niedawno zamówili¶my porz±dn± przesuwan± szafê https://www.infomax.com.pl/nauka/szafa-przesuwna-do-sali-lekcyjnej-czy-warto-w-nia-inwestowac . Powiem wam, ¿e to by³ jednak doskona³y wybór, szafa okaza³a siê mega funkcjonalna, mo¿na tutaj pomie¶ciæ ró¿norodne rzeczy

DizA
22-08-2022, 11:05
W wyborze szko³y nie pomogê ale je¶li szukacie podrêczników do poszczególnych klas z ró¿nych przedmiotów to warto sprawdziæ tê stronê https://www.taniaksiazka.pl/szczesliwi-ktorzy-szukaja-prawdy-podrecznik-do-religii-dla-klasy-5-szkoly-podstawowej-elzbieta-kondrak-p-1386632.html .