PDA

View Full Version : Wózek Riko Basic Plus opinie


Franczeska
10-04-2022, 10:36
Cześć dziewczyny! Niedługo rodzę pierwsze moje dziecko i trochę ceny wózków mnie przeraziły... szukam teraz takiego w niskiej cenie ale solidnego i trafiłam na Riko Basic Plus - co o nim myślicie, macie może? Waga nie ma dla mnie znaczenia bo mieszkam na parterze, bardziej stabilność i wygoda dla maluszka.

starla
11-04-2022, 22:51
Z tej półki cenowej najlepsze wózki na rynku to są. Bardzo dobrze się prowadzi, pompowane koła to wjedziesz wszędzie praktycznie. Wózek ma niezłą amortyzację, i gondola i wersja spacerowa duża, dziecko będzie miało wygodnie.

karo
12-04-2022, 22:16
Mnie ten wózek bardzo pozytywnie zaskoczył! Ma opcję bujania w gondoli, moja córka płakała bardzo pierwsze miesiące, gondolka bardzo nam ułatwiła opiekę nad nią. Uspokajała się w wózeczku. W domu czy na spacerach wózek zawsze dawał radę. Nie wiem co jeszcze lepszego mogą mieć te droższe modele tak serio.

Franczeska
20-04-2022, 22:32
O to super opinie :) Byłam zobaczyć wózek na żywo i muszę przyznać, że podoba mi się tak samo jak na zdjęciach i filmikach w sieci. Myślałam nad używanym jeszcze ale chyba nie ma sensu jak można za te same pieniadze mieć nowy a też naprawdę fajny.

karo
30-04-2022, 22:34
Na pewno będziesz zadowolona. Też nie jestem za tym żeby kupować coś używanego, jeszcze może droższy być znalazła jak tu jest nowy.

mczay
11-05-2022, 21:05
My też mamy ten wózek, nie widziałam sensu przepłacania za wózek, Basic ma pompowane koła, dużą gondolę i spacerówkę, jest zwrotny, waga dla mnie w porządku. Jak ma być w rozsądnej cenie a dobry wózek to na pewno się lepiej nie trafi jak modele Basic z Riko.

starla
24-05-2022, 20:17
pewnie, że tak a jeszcze trzeba przyznać że postarali się jeśli chodzi o kolorki wózków. Każdy znajdzie jakiś dla siebie.