PDA

View Full Version : Profesjonalne garnki gastronomiczne?


kwiecienplecien
08-12-2015, 15:51
Opłaca się kupować takie profesjonalne garnki gastronomiczne do domowego użytku?
Jestem ciekawa czy podczas gotowania z ich użyciem da się zaobserwować jakieś szczególne różnice.

marzycielkazostendy
09-12-2015, 14:00
Na pewno cały proces gotowania jest nieco szybszy i przyjemniejszy.
Widziałam takie garnki gastronomiczne w Cook Store (www.cookstore.pl/gastronomiczny,c257.html). Myślę, że jeśli masz jakieś wątpliwości, a chciałabyś spróbować gotowania w ten sposób, to warto będzie kupić na początek jeden garnek. Nie musisz przecież wziąć od razu całego zestawu. Zobaczysz, jak ci się gotuje i wtedy podejmiesz decyzję.

Ciril
02-11-2016, 13:35
Myślę, że tak zależy na jakiej wielkości - pojemności Ci zależy. Warto też wiedzieć jak wyczyścić przypalony garnek, bo wyrzucanie garnka za każdym razem jak się przypali nie jest dobrym pomysłem :) Czytałam o ciekawych sposobach na http://ibeauty.pl/wyczyscic-przypalony-garnek-niezawodne-sposoby/ :)

Dafne34
01-03-2017, 05:01
Na pewno jeżeli o garnki chodzi, propozycja ta jest nader ciekawa. Myślę sobie jednak, że jeżeli szukamy takich typowych akcesoriów do wyposażenia kuchni, warto zwrócić uwagę także na ofertę w http://ostry-sklep.pl/c/145/patelnie-ceramiczne-patelnie.html . Znajdziemy tam bowiem nie tylko patelnie ceramiczne, ale także szeroki wybór wszelkiego rodzaju akcesoriów kuchennych i na pewno każdy znajdzie tam coś idealnego do własnej kuchni.

Myszka
21-04-2017, 12:58
Ja od dłuższego czasu przymierzam się do kupienia garnków Silit https://www.bellodecor.com.pl/kuchnia/garnki-ceramiczne-1/garnki-silit-1. Zastanawiam się bo to spory wydatek, ale mają 30 lat gwarancji i są bez niklu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia i może coś napisać?