PDA

View Full Version : Piłyście kiedyś herbatę z mlekiem?


kwiecienplecien
22-01-2016, 17:04
Zdarzyło wam się próbować takie cuda?
Mnie jakoś odrzuca na samą myśl, że miałabym wypić herbatę z mlekiem...

marzycielkazostendy
22-01-2016, 18:36
Nie jest taka zła, skoro w ten sposób pije herbatę ileś milionów ludzi na świecie :)
Poza tym jest cała masa innych sposobów na przyrządzenie smacznej herbaty.
Tutaj: http://www.herbata.info/herbata-przepisy/ poczytaj sobie o co dokładniej mi chodzi.
Wydaje mi się, że to kwestia trafienia na taką, która najbardziej przypadnie ci do gustu.

eliza104
23-01-2016, 12:56
Raz piłam herbatę z mlekiem, ale mi osobiście jednak nie smakowała. Już raczej nigdy po nią nie sięgnę.

Milango
27-01-2016, 21:55
Jeden raz. Z ciekawości jak smakuje to osławiona bawarka i szczerze mówiąc nic wielkiego. Próbowałam z różnymi herbatami - z czarną z torebki, sypaną. zielonymi, czerwonymi i zawsze wychodziło tak samo czyli obrzydliwie. Lubię nowe smaki, mam sporo herbat wiec otwieram się na nowe kombinacje ale żadna z mlekiem nie smakowała conajmniej znośnie, bo zawsze miałam po *tym wszysktim odruchy wymiotne i nigdy więcej nie powtórzę

mamanaetacie
28-01-2016, 13:17
Toż to przecież klasyczna bawarka ;) które kultury bardzo ją sobie upodobały i w sumie wszystko zależy od tego w jaki sposób jest przyrządzona ;) Kiedy w restauracji w Poznaniu (http://www.raut.pl/) mi taką właśnie z przyprawami podano i w sumie była całkiem niezła :) ale w domu mi nie wyszło :(

halena
29-01-2016, 10:10
Tzw bawarkę? Pewnie. W ciąży powinno się ją pić i ja piłam bardzo dużo :). Teraz też mi się zdarzy, bo po prostu bardzo lubię :)

Vella
17-02-2016, 13:46
Tak, jest pyszna, wie o tym każdy Brytyjczyk i Hindus

muszkieterka
22-02-2016, 17:04
Ja co prawda lubię pić herbatę, ale nie jestem pewna czy zdecydowałabym się na taką z mlekiem. Sama myśl o tym mnie odpycha.
Ale już takie smakowe herbaty jak mają od Tea Rebels to bardziej moje tematy. Mają tam ciekawe połączenia smakowe jak np. Hipstea, która jest mocno owocowa - z wizerunkiem Marilyn Monroe - zresztą po tym można poznać ich opakowania. Ostatnio widziałam takie w Carrefourze.