PDA

View Full Version : Lodowka do zabudowy czy normalna

Kaśka
22-03-2016, 06:18
Zastanawiam się nad wyborem lodówki.

Z tego co wyczytałam to te do zabudowy nie mają funkcji "no frost"(ewentualnie mają w zamrażalniku, ale tu chodzi też o lodówkę). Czy to jest bardzo ważne? I dlaczego te lodówki nie mają tej funkcji-a są droższe niż zwykłe wolnostojące.

Dowiedziałam się również, że zwykłą lodówkę można zabudować, zostawiając z tyłu miejsce na przepływ powietrza. Drzwi szafy i lodówki można połączyć jakimś zaczepem.

Proszę o opinie, każda cenna!

Kaśka
22-03-2016, 06:19
podbijam temat :)

Olla33
22-03-2016, 07:32
Z tego co wiem to mają no frost. Wszystko zalezy od danego modelu. Sama kupowałam sobie lodówkę wolnostojącą bo bardziej mi to pasowało do aranżacji mieszkania ale sądze,ze nie powinnaś miec problemu z dostaniem produktu na no frost....

Zerknij sobie na lodówki Candy: http://www.candy.pl/pl/produkty/przechowywanie-zywnosci/chlodziarkko-zamrazarki . Mam obecnie ich lodówkę. Jest wygodna, srebrna ( ale nie widać na niej palców). Fajnie prezentuje się w kuchni.

aska_85
24-03-2016, 09:25
Nie jestem pewna czy zabudowa zwykłej lodówki jest w 100% bezpieczna... jeśli bardzo zależy Ci na zabudowie lepiej wybrać taką, która jest do tego przeznaczona. Chyba, że bardziej zależy Ci na no frost i uda wybrać sie coś z gotowych produktów to nie będzie problemu :)

Kostka
05-04-2016, 12:30
Ja bym się nie zdecydowała na zabudowę u mnie w mieszkaniu nawet by się to nie sprawdziło. Nie wiem po co w ogóle zabudowywać, taka wolnostojąca nie jest przecież zła.

wala
13-04-2016, 19:04
Ja się zastanawiałam nad zabudowaną. Okazało się jednak, że jest w środku znacznie mniej pojemna.

eliza104
15-04-2016, 06:50
To jest właśnie ten minus. Dlatego lepiej jest chyba kupić jakąś stylizowaną lodówkę.

wala
25-04-2016, 11:40
Stylizowaną? Co masz przez to na myśli?