PDA

View Full Version : Rajstopy damskie


mAlinka
23-03-2016, 15:40
Rajstopy są nieodłącznym elementem garderoby każdej kobiety, dlatego warto przeczytać kilka informacji, aby odpowiednio je dobierać - https://megami.eu/rajstopy-damskie-kolorowe-z-wzorami-jednolite

lucy92e
13-03-2018, 20:39
W poszukiwaniu rajstop warto zajrzeć na stronę https://lores.pl/ mają aktualnie zimową wyprzedaż, więc jeszcze można się w coś zaopatrzyć na wiosnę. Wiele wzorów i rozmiarów do wyboru. Ja już mam kilka modeli na oku, więc może zrobię sobie zapasy.

Karola11
19-02-2019, 10:27
Ja często chodzę w sukienkach, więc muszę mieć też sporą liczbę rajstop. Bardzo zależy mi na ich jakości, bo zdarza się, że raz ubrane rajstopy idą do kosza. Szkoda wyrzucać pieniądze w błoto, dlatego swoje rajstopy (https://magicznabielizna.pl/rajstopy) zamawiam z internetu.

starla
03-04-2019, 10:05
Sama przy wyborze rajstop też przede wszystkim stawiam na jakość ale doceniam również te o potwierdzonym medycznym działaniu. Dużo słyszałam o pajączkach, żylakach u koleżanek w moim wieku. Sama na szczęście nic takiego jeszcze u siebie nie zauważyłam ale profilaktycznie zaopatrzyłam się w uciskowe rajstopy marki https://venoflex.pl/. Konsultowałam z lekarzem, w mojej rodzinie wiele kobiet ma żylaki i jak najbardziej taka profilaktyka jest u mnie wskazana. Zauważyłam również nosząc je że nogi po 8 godzinach siedzącej pracy przestały mi puchnąć! Mam dwie pary na razie, dopasowane do mnie idealnie.

Witkowa
05-04-2019, 09:12
Ja bardzo lubię chodzić wiosną w spódniczkach i sukienkach, ale jest jednak jeszcze za zimno na gołe nogi, więc też ostatnio zaopatrzyłam się w rajstopy. Kupiłam sobie kilka par na stronie https://born2be.pl/odziez-damska/bielizna/rajstopy. Ogólnie to już od kilku lat robię takie zakupy on-line, a nie stacjonarnie, bo tak jest o wiele wygodniej i szybciej ;)