View Full Version : gotowanie
Cześć wszystkim
Planuję rozpocząć firmę cateringową, ale przy tym trzeba zwracać uwagę na każdy detal. W co warto się zaopatrzyć? Na myśl przychodzą mi podstawy, jak tu
https://pakowarka.pl/pakowanie-w-folie-termokurczliwa/
https://kuketo.pl/produkt/duzy-garnek-ze-stali-nierdzewnej-17-l-z-pokrywka-30-cm-ssw/
znacie też może jakieś poradniki podobne do tego?
https://www.ifirma.pl/blog/poradnik-przedsiebiorcy/jak-zalozyc-firme-cateringowa-pomysl-na-biznes.html
kastanio
07-07-2023, 09:34
A co powiecie na temat oferty http://budowainfo.pl/forum/szkola-cukiernicza-t154611.html cena idzie w parze z jakoscia?
olafinka
07-09-2023, 13:31
Warto też po prostu pójść na kurs z gotowania. Polecam np taki - https://szkolenia-kargroup.eu/produkt/kurs-kucharz-online/
Na pewno przyda Ci się duuuży zapas przypraw i mieszanek ziół. Tutaj zaopatrzysz się we wszystko czego potrzebujesz https://kristsklep.pl/pl/menu/ziola-i-przyprawy-151.html :)
linawska
13-10-2023, 10:46
też myślałam kiedyś nad punktem gastronomicznym ale mnie to przerosło
Skoro o gotowaniu mowa i przyrządzaniu posiłków, to ze swojej strony polecam także blog kulinarny Gotowanie24.pl (https://www.gotowanie24.pl/) To właśnie z tej strony dowiedziałam się jak gotować. Nigdzie indziej nie udało mi sie znaleźć tylu praktycznych informacji, które na co dzień pomagają mi w kuchni.
Wolicie gotować różnego rodzaju posiłki, czy zajmować się ciastami? Mnie zdecydowanie bardziej wychodzą posiłki wytrawne, ale też raz na jakiś czas sprawdzę jakiś przepis na wypieki. Dużo informacji biorę z przepisów i porad online. Spodobała mi się strona https://foodo.pl/ . Można tam znaleźć mnóstwo informacji, których użyjecie w swojej kuchni.
adam6467
24-09-2025, 14:34
Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić ofertę, z której sam regularnie korzystam. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z wyposażeniem dla gastronomii, to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie piekarniki elektryczne (https://gastromania.pl/piece-konwekcyjno-parowe) i wiele innych produktów w sklepie Gastromania.
dertom122
09-10-2025, 09:35
Ariete to fajna opcja, jeśli nie chcesz smażyć w oleju. Frytki i nuggetsy wychodzą super!
vBulletin v3.5.4, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.