View Full Version : Od kogo telewizja w domu?
marzycielkazostendy
07-05-2016, 15:17
Od jakich dostawców najlepiej wybrać telewizję?
Chodzi mi o taki najbardziej uniwersalny pakiet.
kwiecienplecien
08-05-2016, 11:55
Poszukaj najpierw u lokalnych dostawców telewizji.
Niekiedy mają lepsze oferty niż ci ogólnopolscy. Na przykład jest taki lech poznań tv (http://inea.pl/inea-extra/dla-ciebie/lech-tv) - sprawdź sobie choćby tu na początek.
Porównaj z innymi, bo też nie ma sensu decydować się w ciemno.
adrian33
08-05-2016, 23:39
Ja mam od lokalnego...
Ja mam telewizję, którą kiedyś znalazłam na stronie https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/telewizja i nie narzekam. Jestem zadnia, że śmiało można zapoznać się z ofertą, żeby porównać sobie z innymi na rynku.
Zanim podpiszecie umowę z danym dostawcą, dokładnie go sprawdźcie czy nie ma z nim problemów i czy pozostali klienci są zadowoleni z jego usług. Żeby nie było takiej sytuacji jak z UPC, który bezprawnie podwyższał ceny abonamentu i teraz jest z tego grubsza afera. Poczytajcie sobie o tym na http://www.telepolis.pl/wiadomosci/upc-bedzie-bezkarnie-podwyzszal-abonamenty,2,3,37802.html i dowiedźcie się więcej w tym temacie.
W Krakowie i okolicach internet i telewizję dla klientów dostarcza firma Fiberlink (https://fiberlink.pl/) . Mają pakiety dopasowane do potrzeb każdego, w rozsądnych cenach. Szczegóły ich oferty znajdują się na stronie internetowej, chętnie udzielą porad co do wyboru usługi, odpowiedzą na pytania jeśli czegoś nie będziecie wiedzieć.
Zastanawiasz się, od kogo wziąć telewizję do domu? Ostatnio natknąłem się na interesujące zestawienie, które przedstawia różne opcje, łącząc je z internetem. Może to być pomocne, jeśli szukasz czegoś, co dokładnie pasuje do Twoich potrzeb. Fajnie, że uwzględniono oferty od różnych operatorów. Wszystko możesz sprawdzić tutaj: telewizja i internet najlepsza oferta (https://panwybierak.pl/blog/ranking-dostawcow-internetu-i-telewizji/). Sprawdź, może coś Cię zaintryguje!
vBulletin v3.5.4, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.