PDA

View Full Version : Szambo betonowe


lilka91
26-05-2016, 06:54
Trafiłam jakiś czas temu na szamba betonowe (http://www.betonowe-szamba.net.pl/) i zastanawiam sie nad zamówieniem jednego zbiornika dla siebie.
Czy ktoś z was ma u siebie szambo betonowe? Jak się sprawdza? Nie ma z nim problemów?

Witkowa
29-10-2018, 07:09
Jasna, my też mamy przy domu szambo betonowe. Sprawdza się całkiem dobrze, jak dotąd nie mieliśmy z nim żadnych problemów. A nawet, jeśli byśmy mieli, to firma, w której zamawialiśmy zbiornik, a mianowicie www.szczelneszambabetonowe.com.pl (http://www.szczelneszambabetonowe.com.pl/), udzieliła nam na niego aż 6 lat gwarancji, więc póki co niczym nie musimy się przejmować. Ogólnie byliśmy też zadowoleni z szybkiego transportu i montażu przez tą firmę, więc polecamy, tym bardziej, że działają na terenie całego kraju ;)

Elka084
16-11-2018, 20:27
Szambo betonowe to jedna z bardziej niezawodnych tego typu instalacji. Trzeba tylko wybrać odpowiednią firmę (www.szamba-betonowe-zbiorniki.com.pl (http://www.szamba-betonowe-zbiorniki.com.pl/), która produkuje solidne zbiorniki i zna się dobrze na ich montażu. Wtedy będziecie mieć pewność, że taki zbiornik od razu nie pęknie ani się nie rozszczelni. Zwróćcie też uwagę czy dostaliście wszystkie karty charakterystyki, etesty oraz gwarancję na szambo.

Krysta097
10-05-2019, 22:18
Szambo betonowe jest to solidna i wytrzymała instalacja do usuwania odpadów komunalnych. Oczywiście, trzeba ją zamówić u rzetelnego producenta, który również zapewnia montaż. Przed montażem warto również troche poczytać obei o szambach - https://szamba2018.webnode.com, żeby chociażby wiedzieć jakie są wymagania co do umiejscowienia szamba oraz w jaki sposób należy o nie dbać w czasie użytkowania. Warto również zamontować sobie czujnik poziomu szamba, który uchroni Was przez wybiciem czy przelaniem szamba.