PDA

View Full Version : Zerwany dach po wichurze... - ile można dostać na wymianę?


dzonka
21-06-2016, 09:59
Zerwany dach po wichurze... - ile można dostać na wymianę?
A w zasadzie na położenie nowego...
i czy to będzie cała kwota, czy tylko jakiś procent?

grazyna24d
21-06-2016, 12:02
Według mnie otrzymasz z 70% może więcej, zależy od ubezpieczenia jakie posiadasz, osobiście ostatnio miałam problemy z wyciekami dachu i zalało mi trochę domu, też dostałam niezłe odszkodowanie a z tym problemem poradziła sobie firma szukanie wycieków (http://wyciek.eu/metody/) to właśnie firma Protek jest profesjonalną firmą na rynku w tym zakresie.

Dulcynea
22-06-2016, 10:01
No tak, ale jak jej dach zerwało, to raczej nie ma sensu szukać "wycieku",
bo domniemywam, że po prostu jest nad stropem jedna wielka dziura... ;)
Faktycznie ubezpieczyciel raczej całości nie da, ale dużą część w zależności od wyceny ich rzeczoznawcy, więc to musisz najprędzej zgłosić.
A potem najwyżej wybrać jakiś tańszy material na pokrycie, np nie dachówkę, a blachodachówkę, która jest jednak wiele tańsza (producent: http://www.budmax-metal.com.pl/blachodachowka.html ) i robocizna przy jej zakładaniu tak samo.

minka
09-07-2016, 19:44
Jśli będziesz miał problem z odzyskaniem odszkodowania to zgłoś się tutaj http://ego-odszkodowania.pl/pl/ Na pewno ci pomogą. Z własnego doświadczenia wiem, że cieżko uzyskać jakiekolwiek pieniądze. Firmy ubezpieczeniowe mają zawsze czas i zasypują klientów papierami.

Madlen89
19-07-2016, 11:11
Ostatnio można zaobserwować ile było wichur nad Polską i ile domów jest zniszczone. Klimat się zmienia i trzeba dobrze się przygotować na takie anomalia pogodowe. Dobrym zabezpieczeniem jest https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/66540/ubezpieczenie-domow-mieszkan-cztery-katy/ Dzięki temu dostaniemy na prawdę bardzo dobre odszkodowanie które pokryje koszty remontu domu podczas zniszczenia np przez trąbę powietrzną.