View Full Version : Kolekcjonowanie figurek - dobre hobby dla dziecka?
kwiecienplecien
29-08-2016, 08:38
Szukam jakichś pomysłów na hobby dla dziecka.
Myślicie, że kolekcjonowanie figurek to dobry pomysł?
marzycielkazostendy
29-08-2016, 10:26
Pomysł jest niezły, tylko nie wiem czy ma sens szukanie dziecku pasji na siłę.
Lepiej żeby samo do tego doszło. Ty możesz tylko pokazać.
Tutaj https://www.hulahop.pl/wiadomosc/figurki-star-wars-lego-i-hasbro-ktore-wybrac-zestawienie/2859/ zobacz sobie opcje jeśli idzie o figurki.
Te akurat nawiązują do Gwiezdnych Wojen, ale wybór jest ogromny.
to zależy od wieku dziecka, ogólnie uważam to za dobry pomysł ale trzeba też mieć na uwadze kwestie bezpieczeństwa.
fantasy7
31-08-2016, 12:34
A nie lepiej by było, żeby dziecko samo znalazło sobie hobby? :) Mój 14-letni syn fascynuje się pirotechniką, namawia mnie na fajerwerki Tropic (http://tropic.eu/fajerwerki-amatorskie). To dość niebezpieczne zainteresowanie, ale bardzo go w nim wspieram. Oprócz podziwiania pokazów sztucznych ogni dużo dowiedział się w zakresie chemii i poprawił oceny w szkole :)
Dominikas
06-09-2016, 08:43
Wiesz pomysł na hobby nie brzmi dobrze i go nie szukaj. Dziecko samo bedzie interesowało sie pewnymi rzeczami, ty je tylko wspieraj.
Ważne żeby dziecko miało zajęcie.
vBulletin v3.5.4, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.