PDA

View Full Version : Jaka armatura do łazienki?


kwiecienplecien
30-09-2016, 07:52
Jak wybrać armaturę do łazienki?
Szukać czegoś neutralnego czy może bardziej w stylu, który sobie wymyśliliśmy? Tutaj http://www.budujesz.pl/wiadomosc/deante-hiacynt-artykuly-sanitarne-do-lazienki/920/ znalazłam trochę informacji na temat takich artykułów nawiązujących do klasycznych wzorów.
Co byście radzili?

lucy92e
05-03-2018, 12:13
Koniecznie zerknijcie sobie na stronę producenta armatury http://www.instalart.com.pl/ Jeśli ktoś będzie szukała jakiś elementów. Według tego, co podpowiadają fachowcy, jest to jedna z lepszych firm dostępnych na rynku. Uważam, że warto rozejrzeć się za ich ofertą.

Witkowa
26-04-2018, 14:39
Wybierając armaturę do łazienki trzeba mieć na uwadze również to, aby była ona funkcjonalna i dopasowana do naszych potrzeb. Bardzo ważny jest również jej odpowiedni montaż, który zapewni wygodne użytkowanie łazienki wszystkim domownikom. Na https://www.bjar.pl/dopasowanie-wymiarow-armatury-sanitarnej-do-potrzeb-klientow/ czytałam ostatnio o tym, że dopasowanie wymiarów armatury sanitarnej jest bardzo ważne zwłaszcza wtedy, kiedy mieszkają z nami dzieci.

radosna
25-07-2018, 16:58
Cudowną armaturę łazienkową, ale i ceramikę widziałam na stronie głównej salonów Mo Design https://mo.design/ . Jest to oferta z najwyższej półki, dla tych którzy cenią sobie solidność, niepowtarzalne wzornictwo i wyjątkowe wykonanie. Ja również zainteresowałam się tamtejszymi grzejnikami i sztukaterią. :)

bareczka
09-09-2018, 16:28
A znacie Grupe Armature? To tez bardzo dobry producent armatury sanitarnej. W sumie jest chyba w ofercie każdego sklepu. Ja ostatnio szukałam baterii i dlatego przeglądałam ich oferte na https://www.grupa-armatura.com/pl-PL/produkt/klasy/armatura-sanitarna/421. Bardzo fajne modele mają, a też jak coś mają różne części zamienne.